PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Loučná pod Klínovcem » SportCentrum Klínovec

SportCentrum Klínovec

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná pod Klínovcem č.110
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 700 903
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sportklinovec.cz www.ceskehory.cz/sportklinovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1100 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem

Klínovec hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Není možný

SportCentrum Klínovec sídlí přímo ve Skiareálu Klínovec,kousek od sjezdovky Dámská.Nabízíme prostorné pokoje s vlastní koupelnou,lednicí,TV a free Wifi, restauraci, půjčovnu zimního i letního vybavení a také lyžařskou/snowboardovou školu JPK. Přijdťe si k nám užít Vaší dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

SportCentrum Klínovec se nachází přímo ve Skiareálu Klínovec, na hlavním parkovišti pod sedačkovou lanovkou Dámská. Výborná dostupnost autem směrem z Karlových Varů či Chomutova. Bezplatné parkování přímo u penzionu. Penzion leží v dostupně vzdálenosti od nově vybudovaného Trail parku, který je oblíbeným cílem nejen pro adrenalinové nadšence, ale také pro příležitostné cykloturisty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, žebřinovým topením, zrcadlem), TV, lednicí a bezplatným Wi-fi připojením. Lůžkoviny a ručníky jsou samozřejmostí. Disponujeme vlastní restaurací, která je otevřena během zimní sezóny, v letní sezóně je možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. Dále je možné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V dosahu - lanové centrum, půjčovna horských kol, elektrokol a koloběžek, trail park, rozhledna, značené pěší, cyklistické i běžkařské trasy. Nejbližší supermarket a bankomat cca 10km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Active Klínovec s.r.o.
Informace poskytnul: Kateřina Samotná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz