SportCentrum Klínovec

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12.-19.12. ... 600,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
20.12.-31.12. ... 790,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
01.01.-31.01.. ...690,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
01.02.-08.03. ... 790,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
09.03.-15.03. ... 690,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
16.03.-31.03. ... 600,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
01.04.-30.04. ... 550,- Kč/osoba/noc vč. snídaně
Letní sezona - ceny
01.05.-30.11. ... 450,- Kč/osoba/noc vč. snídaně

Cena za ubytování v "ubytovně" je 190,- Kč/osoba/noc bez snídaně (k dispozici je ovšem plně vybavená kuchyňka).
Slevy:
Při ubytování v našem penzionu poskytujeme slevy na zapůjčení sportovního vybavení (v letní i zimní sezoně), na letní sportovní programy i na služby lyžařské/snowboardové školy JPK.
Pro děti od 3 do 12 let máme speciální ceny za ubytování.
Poskytujeme zvýhodněné ceny pro školy, sportovní kluby, tělovýchovné jednoty.
Další informace:
Na našich webových stránkách www.sportklinovec.cz naleznete také celou řadu zvýhodněných zajímavých pobytových balíčků. Každý si při výběru jistě přijde na své!
Stravování
V ceně je vždy zahrnuta snídaně. Ostatní stravování probíhá v naší restauraci, která je k dispozici denně v zimním období! Ubytovaní hosté mají možnost doobjednání polopenze či plné penze. Samozřejmostí je také výběr z bohatého jídelního lístku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz