České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Sport pension

Sport pension

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Sport pension, Klatovská 386, Železná Ruda 340 04
Telefon: 
+420-602 494 891
Web adresa:
www.sumava.net/sportpenzion/
www.ceskehory.cz/sport-penzion

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  760 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Nad nádražím počasí Železná Ruda - Nad nádražím


Poloha a dosažitelnost
Sport pension se nachází přímo v Železné Rudě, nejznámější turistické oblasti západní Šumavy, 4km od státní hranice se SRN. Díky naší výhodné poloze – na okraji Národního parku Šumava, s množstvím značených turistických a cykloturistických tras, 1km od přírodního koupaliště, v bezprostřední blízkosti 2 lyžařských areálů (Samoty, Belveder)a běžeckých stop, máte možnost strávit u nás aktivní dovolenou po celý rok.
Vybavení a služby
Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, TV a s možností přistýlky. Ubytování poskytujeme bez stravování, ale naši hosté mohou celodenně využívat zařízenou kuchyňku s útulnou společenskou místností. V blízkosti se nachází několik restaurací. K dispozici je samozřejmě zahrada, kde v letních měsících oceníte možnost osvěžení v bazénku. Večery Vám může zpříjemnit grilování na terase s krbem.
Rekreace a služby v okolí
V zimě nabízí Železná Ruda ideální podmínky pro vyznavače běžek (60km upravených tratí) a sjezdového lyžování. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN (Grosser Arber 1464m), nejvyšší hoře Bavorského lesa.V letních měsích lze navštívit mnohá turisticky atraktivní místa (ledovcová jezera, rozhledny, hrady) nebo sportovat - tenis, sqash, ... více >>
Provozovatel: ing.Hana Faitová
Informace poskytnul: Hana Faitová
TOPlist