TOPlist

Sport pension

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Sport pension, Klatovská 386, Železná Ruda 340 04
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 494 891
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sumava.net/sportpenzion/
www.ceskehory.cz/sport-penzion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  760 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Nad nádražím počasí Železná Ruda - Nad nádražím

Železná Ruda - Špičák hlásí 2 - 10 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost

Sport pension se nachází přímo v Železné Rudě, nejznámější turistické oblasti západní Šumavy, 4km od státní hranice se SRN. Díky naší výhodné poloze – na okraji Národního parku Šumava, s množstvím značených turistických a cykloturistických tras, 1km od přírodního koupaliště, v bezprostřední blízkosti 2 lyžařských areálů (Samoty, Belveder)a běžeckých stop, máte možnost strávit u nás aktivní dovolenou po celý rok.

Vybavení a služby

Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, TV a s možností přistýlky. Ubytování poskytujeme bez stravování, ale naši hosté mohou celodenně využívat zařízenou kuchyňku s útulnou společenskou místností. V blízkosti se nachází několik restaurací. K dispozici je samozřejmě zahrada, kde v letních měsících oceníte možnost osvěžení v bazénku. Večery Vám může zpříjemnit grilování na terase s krbem.

Rekreace a služby v okolí

V zimě nabízí Železná Ruda ideální podmínky pro vyznavače běžek (60km upravených tratí) a sjezdového lyžování. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN (Grosser Arber 1464m), nejvyšší hoře Bavorského lesa.V letních měsích lze navštívit mnohá turisticky atraktivní místa (ledovcová jezera, rozhledny, hrady) nebo sportovat - tenis, sqash,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ing.Hana Faitová
Informace poskytnul: Hana Faitová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz