Sport pension

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Sport pension se nachází přímo v Železné Rudě, nejznámější turistické oblasti západní Šumavy, 4km od státní hranice se SRN. Díky naší výhodné poloze – na okraji Národního parku Šumava, s množstvím značených turistických a cykloturistických tras, 1km od přírodního koupaliště, v bezprostřední blízkosti 2 lyžařských areálů (Samoty, Belveder)a běžeckých stop, máte možnost strávit u nás aktivní dovolenou po celý rok.
Vybavení a služby
Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, TV a s možností přistýlky. Ubytování poskytujeme bez stravování, ale naši hosté mohou celodenně využívat zařízenou kuchyňku s útulnou společenskou místností. V blízkosti se nachází několik restaurací. K dispozici je samozřejmě zahrada, kde v letních měsících oceníte možnost osvěžení v bazénku. Večery Vám může zpříjemnit grilování na terase s krbem.
Rekreace a služby v okolí
V zimě nabízí Železná Ruda ideální podmínky pro vyznavače běžek (60km upravených tratí) a sjezdového lyžování. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN (Grosser Arber 1464m), nejvyšší hoře Bavorského lesa.V letních měsích lze navštívit mnohá turisticky atraktivní místa (ledovcová jezera, rozhledny, hrady) nebo sportovat - tenis, sqash, cyklotrasy, hřiště v se nachází v bezprostřední blízkosti pensionu.
TOPlist