PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Kladné » Selský dvůr - apartmány a keramická dílna

Selský dvůr - apartmány a keramická dílna

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kladné
Adresa: 
Kladné 10, Kájov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/tichackova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 580 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Český Krumlov

Wi-Fi

Stará zemědělská usedlost s třemi nově zrekonstruovanými apartmany pro 4-5 osob s keramickou a výtvarnou dílnou. Vhodné pro rodiny s dětmi, pro toulky přírodou, cykloturistiku, pěší turistiku i návštěvu historických památek v okolí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází 5 km od Českého Krumlova směrem na Černou v Pošumaví, v malé osadě Kladné u obce Kájov. Nejbližší autobusová zastávka cca 1km, vlak 600m. Rodiné prázdninové apartmány na malém jihočeském statku s celoročním provozem jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory, či skupiny přátel, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku. Je zde pro vás... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartman cca 60m2-1x obytná kuchyňe s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna - sprcha, umyvadlo, wc, 1x podkrovní ložnice 4x lůžko + 1 dřevěná postýlka peo miminka.K dispozici vanička a nočník. Přístup do každého apartmanu z pavlače. Uzavřený dvůr vhodný k posezení a grilování. Malé domácí zvířectvo -kočky, ovce, slepice, želva, papoušek, pes... V přízemí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Českokrumlovsko je velice atraktivní lokalita kde najdete jak sportovní vyžití, tak významné historické památky. Grafitový důl Český Krumlov. Stezka Korunami stromů - Lipno nad Vltavou. Bobová dráha Lipno nad Vltavou. Historické zajímavosti: 955 m POUTNÍ KOSTEL - KÁJOV, 3,1 km ČESKÝ KRUMLOV – MĚSTSKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE – PAMÁTKA UNESCO, 3,1 km KOSTEL SV.VÍTA... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ticháčková Ludmila
Informace poskytnul: Ticháčková Ludmila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz