PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Selský dvůr - apartmány a keramická dílna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází 5 km od Českého Krumlova směrem na Černou v Pošumaví, v malé osadě Kladné u obce Kájov. Nejbližší autobusová zastávka cca 1km, vlak 600m. Rodiné prázdninové apartmány na malém jihočeském statku s celoročním provozem jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory, či skupiny přátel, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku. Je zde pro vás připravena keramická a výtvarná dílna i malé domácí hospodářství se zvířecími mazlíčky.
Vybavení a služby
Každý apartman cca 60m2-1x obytná kuchyňe s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna - sprcha, umyvadlo, wc, 1x podkrovní ložnice 4x lůžko + 1 dřevěná postýlka peo miminka.K dispozici vanička a nočník. Přístup do každého apartmanu z pavlače. Uzavřený dvůr vhodný k posezení a grilování. Malé domácí zvířectvo -kočky, ovce, slepice, želva, papoušek, pes... V přízemí výtvarná a keramická dílna s hrnčířským kruhem pro děti i pro dospělé.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Českokrumlovsko je velice atraktivní lokalita kde najdete jak sportovní vyžití, tak významné historické památky. Grafitový důl Český Krumlov. Stezka Korunami stromů - Lipno nad Vltavou. Bobová dráha Lipno nad Vltavou. Historické zajímavosti: 955 m POUTNÍ KOSTEL - KÁJOV, 3,1 km ČESKÝ KRUMLOV – MĚSTSKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE – PAMÁTKA UNESCO, 3,1 km KOSTEL SV.VÍTA - ČESKÝ KRUMLOV, 3,1 km ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV (NKP, UNESCO), 8,8 km KLÁŠTER ZLATÁ KORUNA (NKP), 10,3 km KELTSKÉ OPPIDUM TŘÍSOV (NKP), 10,8 km ZŘÍCENINA HRADU DÍVČÍ KÁMEN, 11,8 km VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ ZONA KRNÍN, 14,0 km KOSTEL NEPOSKVRNĚNÉHO POČETÍ PANNY MARIE - ČERNÁ V POŠUMAVÍ, 14,8 km ZBYTKY HRADU MAŠKOVEC - KAMENNÝ ÚJEZD. Přírodní zajímavosti: 2,4 km VYŠENSKÉ KOPCE, 2,9 km CHKO BLANSKÝ LES. Technické zajímavosti: 3,2 km KRYTÁ LÁVKA (RECHLE) - NOVÉ SPOLÍ, 3,4 km PIVOVAR ČESKÝ KRUMLOV, 6,3 km ROZHLEDNA KLEŤ V BLANSKÉM LESE. Kultura: 955m BOWLING -KONIBAR KÁJOV, 2,5 km GRAFITOVÝ DŮL - ČESKÝ KRUMLOV, 3,0 km EGON SCHIELE ART CENTRUM - ČESKÝ KRUMLOV, 3,0 km MUSEUM VOSKOVÝCH FIGURÍN ČESKÝ KRUMLOV, 3,1 km MUZEUM ÚTRPNÉHO PRÁVA ČESKÝ KRUMLOV, 3,1 km GALERIE 134 V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,1 km GALERIE DOXA V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,2 km GALERIE ART U SV. JOŠTA V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,3 km REGIONÁLNÍ MUZEUM V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,3 km KINO A LETNÍ KINO J&K V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,3 km MĚSTSKÉ DIVADLO ČESKÝ KRUMLOV, 6,2 km HVĚZDÁRNA KLEŤ, NOVÁ GALERIE V ČESKÉM KRUMLOVĚ, R. GALERIE V ČESKÉM KRUMLOVĚ. Turistika: 6,3 km NAUČNÁ STEZKA KOLEM KLETĚ, 6,4 km VRCH KLEŤ a HNĚZDÁRNA, 13,4 km VRCH KLUK. Sport: 2,6 km TENIS CENTRUM ČESKÝ KRUMLOV, 2,8 km KRYTÝ BAZÉN V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 3,5 km KOUPALIŠTĚ A KRYTÝ PLAVECKÝ BAZÉN VĚTŘNÍ, 3,9 km JEZDECKÝ KLUB SLUPENEC V ČESKÉM KRUMLOVĚ, 5,9 km SEDM ŠPICÍ DOMORADICE, 8,0 km LANOVÁ DRÁHA KLEŤ.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz