PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Šacberk

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Jihlava, Zborná
Adresa: 
Zborná 59, Jihlava
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Šacberk chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 580 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Šacberk

Wi-Fi

Je možný

Parkování

U lyžařských vleků

Penzion Šacberk nabízí ubytování s výhledem na sjezdovku. Sjezdovka Šacberk je pouhých 50 metrů od penzionu. Dopřejte si relax ve vaně se zapáleným krbem, vínkem a snídaní na pokoj. Vyberte si romantický pokoj Afrika, Francie, Kuba, Thajsko nebo Itálie.

Šacberk Ubytovací jednotky
1x
Afrika
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
1x
Cuba
Typ jednotky: Pokoj
3 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
1x
Francie
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
1x
Itálie
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
1x
Thajsko
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (50m)
U běžkařských tratí (500m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion je situován do klidného koutu přírody ve Zborné. Tato obec je části města Jihlavy, od kterého se nachází necelých 5km na sever, exit 112 D1 směr Jihlava. Přestože se nacházíme pár minut jízdy od centra Jihlavy, čeká Vás rodinný penzion v přírodě s možností celoroční relaxace buď přímo v areálu penzionu nebo v blízkém okolí, bez toho, že by Vás obtěžoval hluk... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Máme pro Vás připraveno pět pokojů - Afrika - dvoulůžkový s klasickým krbem a vanou, Cuba - třílůžkový s krbovými kamny a otevřenou koupelnou, Francie - čtyřlůžkový s krbovými kamny a vanou, Thajsko - čtyřlůžkový s vanou a pergolou a pokoj Itálie - čtyřlůžkový s vanou a sprchou. Každý pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnnou trobou a varnou konvicí. Celý objekt je... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období je přímo proti penzionu Ski areál Šacberk s restaurací. Nezapomeňte navštívit hostinec U lípy 400m od penzionu - několik druhů piv. Pokud máte rádi běžky, pak lze za branou penzionu nazout lyže a vydat se do okolí na tratě podle Vaší kondice a chuti.V okolí se nachází desítky kilometrů dobře značených cyklostezek. Ke koupání lze využít 3km vzdálený... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz