PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Šacberk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je situován do klidného koutu přírody ve Zborné. Tato obec je části města Jihlavy, od kterého se nachází necelých 5km na sever, exit 112 D1 směr Jihlava. Přestože se nacházíme pár minut jízdy od centra Jihlavy, čeká Vás rodinný penzion v přírodě s možností celoroční relaxace buď přímo v areálu penzionu nebo v blízkém okolí, bez toho, že by Vás obtěžoval hluk města. Sjezdovka Šacberk pouhých 50m od penzionu. Nákupní centrum 3km, bazén a sauna 3km, další informace na našich stránkách www.ubytovanisacberk.cz
Vybavení a služby
Máme pro Vás připraveno pět pokojů - Afrika - dvoulůžkový s klasickým krbem a vanou, Cuba - třílůžkový s krbovými kamny a otevřenou koupelnou, Francie - čtyřlůžkový s krbovými kamny a vanou, Thajsko - čtyřlůžkový s vanou a pergolou a pokoj Itálie - čtyřlůžkový s vanou a sprchou. Každý pokoj je vybaven lednicí, mikrovlnnou trobou a varnou konvicí. Celý objekt je pokryt bezplatnou wifi. Jistě Vás potěší podlahové topení. Parkování u penzionu. Foto na našich stránkách www.ubytovanisacberk.cz

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období je přímo proti penzionu Ski areál Šacberk s restaurací. Nezapomeňte navštívit hostinec U lípy 400m od penzionu - několik druhů piv. Pokud máte rádi běžky, pak lze za branou penzionu nazout lyže a vydat se do okolí na tratě podle Vaší kondice a chuti.V okolí se nachází desítky kilometrů dobře značených cyklostezek. Ke koupání lze využít 3km vzdálený Jihlavský aquapark Vodní ráj nebo plavecký bazén na Rošického ulici. Velmi hezké koupání nabízí také bazén v Havlíčkově Brodě, kde je k dispozici slaná voda, parní a horkovzdušná sauna a masáže. Další koupaliště se nachází 15km od Jihlavy v obci Luka nad Jihlavou, venkovní bazén a dětské brouzdaliště. V případě, že dáváte přednost skutečně přírodnímu koupání, pak doporučujeme Vaší návštěvu zatopeného lomu u Horní Cerekve. Velmi dobrou úroveň má Jihlavská zoologická zahrada. Součástí zahrady je i dětský areál a lanový park.V centru je teké dětský park Robinson. Kino Cinester, Dukla.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz