PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rybárna

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Jablonné nad Orlicí
Adresa: 
Český rybářský svaz MO, Hradisková 625, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Web adresa:
www.ceskehory.cz/rybarna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 421 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách

počasí Jablonné nad Orlicí

Po domluvě

Ubytování je určeno pro jednotlivce i menší skupiny. Pokoje po 3 a 5 lůžkách + rezervní pokoj 1/4, společenská místnost s TV ve 2. patře, malá kuchyňka, sporák s el.troubou, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dřez, nádobí, rekonstruované sociální zařízení (2 koupelny s WC)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Město Jablonné nad Orlicí je jedním z nejvyhledávanějších turistických center. Jeho výhodná poloha umožňuje výlety do okolí, sjezdové lyžování (místní Malův kopec, Říčky, Čenkovice), běžky (rozsáhlá síť běžkařských drah), turistika, koupání, Pastvinská přehrada aj. Rybárna leží na okraji města Jablonného nad Orlicí při výjezdu směr Orličky. Ubytovna se nachází nad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je určeno pro jednotlivce i menší skupiny. K dispozici jsou dva pokoje se 3 a 5 lůžky (celkem 8 lůžek). Pro větší skupinu je možné využít třetího, rezervního pokoje s dalšími 4 lůžky. Sociální zařízení prošlo rekonstrukcí. Je možno využít dvou koupelen s WC. Společenská místnost s televizorem se nachází ve druhém patře. V malé kuchyňce naleznete vše... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V nejbližším okolí je umístněno koupaliště, na kterém je možnost rychlého občerstvení. Ve městě je možnost sportovního vyžití, bowling, 3D kino, ap. Tipy na výlet: • Suchý vrch - obnovená Kramářova chata, rozhledna, občerstvení, výchozí místo na tvrz Boudu • rozhledna na Křížové hoře • dělostřelecká tvrz Bouda • Muzeum řemesel Letohrad • Pastvinská přehrada... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Český rybářský svaz, z.s., MO
Informace poskytnul: Karel Halbrštát
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz