Rybárna

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Topné období (zimní)

Cena za 4 lůžkový pokoj a noc
1 - 3 noci ... 1500,- Kč
4 - 9 nocí ... 1200,- Kč
10 a více nocí ... 1000,- Kč

Pronájem celé ubytovny - 1-5 nocí ... 3000,- Kč/noc při plném obsazení
Letní sezona - ceny
1 noc ... 400,- Kč za lůžko a noc
2 - 3 noci ... 300,- Kč za lůžko a noc
4 - 9 nocí ... 200,- Kč za lůžko a noc
10 a více nocí ... 170,- Kč za lůžko a noc

Pronájem celé ubytovny - 1-5 nocí ... 2000,- Kč/noc při plném obsazení
Slevy:
V případě dlouhodobého ubytování cena za noc dohodou.
Další informace:
Poplatek pro město za obsazené lůžko za noc 4 Kč.
Příplatek za psa: 60 Kč/noc.

Objekt je veden pouze jako ubytovna, bydlení není možné.

Příjezd a ubytování je možné v odpoledních hodinách dle dohody se správkyní ubytovacích prostor. Opuštění apartmánů je na dohodě se správkyní prostor. Prosíme, naplánujte si cestu a dostavte se v dohodnutém čase příjezdu. Děkujeme.

Záloha a vratná kauce:
Při zájmu dlouhodobého ubytování bude termín zarezervován až po složení 40% částky za ubytování. Při nezaplacení zálohy objednávka není akceptována.

Vratná kauce:
1–3 dny ... 2 000,- Kč
4 a více dnů ... 5 000,- Kč

Ceník ubytování je platný od 1. 9. 2018 a byl schválen výborem MO ČRS 12. 7. 2018

Poznámka:
31. 12 – 01. 01. (Silvestrovský pobyt) se účtuje za lůžko a noc 500,- Kč. Pronájem prostor pro oslavu jubilei, svatby atd. je možný. Za pronájem se účtuje 1400,- Kč/den. Cena nezahrnuje ubytování. Případné škody hradí pronajímatel v plné výši.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz