TOPlist

Královec

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Valašské Klobouky
Adresa: 
Na Královci 460, 766 01 Valašské Klobouky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 887 456
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kralovec.cz
www.ceskehory.cz/kralovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 90 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Královec najdete nad Valašskými Klobouky. Nádherná příroda, neporušená komerční turistikou,ale také blízkost zajímavých míst - Valašské Klobouky, Luhačovice, Zlín, Trenčín. Příjem autem z Valašských Klobouk směr Brumov-Bylnice a za obcí u motorestu odbočíte doprava do kopce, po 4km jste na Královci. Vlak a autobus je ve Valašských Kloboukách, je možnost domluvy odvozu přímo na středisko.

Vybavení a služby

Ubytování je možné v několika variantách. Připraveno je 11 komfortních bungalovů, které mají vždy dvě dvoulůžkové místnosti, vlastní sociální zařízení a odpočinkový kout. Část z nich má tři místnosti, z toho dvě dvoulůžkové ložnice. Součástí je i lednice a možnost zapůjčení varné konvice. Dále jsou zde dvě dvoulůžkové chaty s možností přistýlky, s vlastním sociálním... více >>

Rekreace a služby v okolí

Bílé Karpaty - turistické, cykloturistické a běžkařské trasy po hřebenech jsou neopakovatelným zážitkem. Je tu několik přírodních rezervací, nedaleko je i rozhledna Královec. Pro zdatnější nebo motorizované je lákavá návštěva hradu Brumov příp. Zlín, Luhačovice, Trenčín. Sportovně založení návštěvníci najdou rovněž mnoho možností - nedaleko jsou nejen přírodní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karina Kaczynská
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz