Královec - Poloha, Služby, Okolí

Královec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Královec najdete nad Valašskými Klobouky. Nádherná příroda, neporušená komerční turistikou,ale také blízkost zajímavých míst - Valašské Klobouky, Luhačovice, Zlín, Trenčín. Příjem autem z Valašských Klobouk směr Brumov-Bylnice a za obcí u motorestu odbočíte doprava do kopce, po 4km jste na Královci. Vlak a autobus je ve Valašských Kloboukách, je možnost domluvy odvozu přímo na středisko.
Vybavení a služby
Ubytování je možné v několika variantách. Připraveno je 11 komfortních bungalovů, které mají vždy dvě dvoulůžkové místnosti, vlastní sociální zařízení a odpočinkový kout. Část z nich má tři místnosti, z toho dvě dvoulůžkové ložnice. Součástí je i lednice a možnost zapůjčení varné konvice. Dále jsou zde dvě dvoulůžkové chaty s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, se standardním vybavením. Velká chata Jiřinka je určena pro velkou rodinu nebo menší kolektiv - čtyři dvoulůžkové ložnice, kuchyňka, sociální zařízení a možnost využití i malého sklípku s krbem - dočasně mimo provoz. Pro letní a nenáročné turisty nebo dětské kolektivy jsou určeny letní chatky. Středisko má vlastní restauraci, jídelnu, dětský koutek, hřiště, tenisový kurt a rehabilitační budovu. Domácí strava je připravována bez náhražek a je možnost objednání polopenze. Po domluvě je možnost objednání i dietní stravy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bílé Karpaty - turistické, cykloturistické a běžkařské trasy po hřebenech jsou neopakovatelným zážitkem. Je tu několik přírodních rezervací, nedaleko je i rozhledna Královec. Pro zdatnější nebo motorizované je lákavá návštěva hradu Brumov příp. Zlín, Luhačovice, Trenčín. Sportovně založení návštěvníci najdou rovněž mnoho možností - nedaleko jsou nejen přírodní koupaliště, ale také kryté bazény, sportovní centra. V samotném areálu je možnost tenisového kurtu, hřiště, petanque, stolního tenisu, malého fitcentra, ale také sauny a dalších nabídek.
TOPlist