PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Roubenka Háj

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Háj
Adresa: 
Háj 152, 356 01 Jindřichovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-721 046 446, 728 979 036
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-haj.com www.ceskehory.cz/roubenka-haj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bublava

Wi-Fi

Je možný

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor naší nově postavené roubenky. Nachází se vesnici Háj u Jindřichovic v Krušných horách. Chalupa nabízí luxusní vybavení a spoustu vyžití jak pro děti, tak i pro dospělé.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nově postavená roubenka se nachází v malebné vesnici Háj u Jindřichovic v Krušných horách. Parkování u objektu - min. 4 místa na stání. V zimě doporučujeme sněhové řetězy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí luxusní vybavení a spoustu vyžití jak pro děti, tak i pro dospělé. ? Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 6 osob ve 3 samostatných pokojích, které se nacházejí v 1.patře: 1 pokoj = dvě samostatná lůžka, 2 pokoj = dvě samostatná lůžka, 3 pokoj = dvě samostatná lůžka + dětský koutek + dětská postýlka. Sociální zařízení: 1x samostatné WC, 1x... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Můžeme Vám zajistit projížďku na koních (stáj je cca 5km od objektu). Navštívit můžete také lyžařské areály v nedalekém okolí. Milovníci kol určitě využijí řadu cyklostezek ať už v okolí, podél řeky Ohře nebo v okolí Klínovce. Využít můžete také řadu golfových hřišť (např. v K. Varech, Fr. Lázních, Hazlově aj.). V dosahu jsou také zajímavé hrady a zámky (např.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gabriela Černá
Informace poskytnul: Gabriela Černá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz