Roubenka Alžběta

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Horní Maršov 249, 54226
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-601 342 094
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vasehory.eu www.ceskehory.cz/roubenkaalzbeta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Klimatizace

Sauna

Naše Roubenka Alžběta je dokonale situována, jak pro příznivce klidnější dovolené, tak pro ty, kteří chtějí strávit své volné dny aktivně. Horní Maršov je totiž obklopen nejen překrásnou přírodou a klidným prostředím, ale i těmi rušnějšími místy, jako jsou například Jánské Lázně a Pec pod Sněžkou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Roubenka se nachází na úplném okraji obce Horní Maršov. Horní Maršov je malebná vesnička v okrese Trutnov ve východních Krkonoších. Obec má veškerou občanskou vybavenost: restaurace (500m), potraviny (700m), bankomat (1km), autobusová zastávka (200m), pošta... Roubenka se nachází uprostřed krásné přírody a v bezprostřední blízkosti nejlépe hodnocených lyžařských... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Roubenka Alžběta je celodřevěná roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky pohodlného bydlení. V přízemí roubenky se nachází útulný obývací pokoj s vinotékou, tv a krbovými kamny, dále pak jídelní stůl, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna a předsíň. Když vyjdete po dřevěných schodech do prvního patra dostanete se ke dveřím od dvou ložnic, v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na zábavu, sport a výlety je východní část Krkonoš jedno z nejlepších míst v České republice. V okolí roubenky je nespočet krásných míst pro procházky, sport nebo relaxaci. Pár kilometrů od roubenky se nachází SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kam se můžete dopravit vlastním autem nebo skibusem, který má zastávku 200m od roubenky. SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavla Grunclová
Informace poskytnul: Pavla Grunclová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz