TOPlist

Roubenka Alžběta

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Horní Maršov 249, 54226
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-601 342 094
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vasehory.eu
www.ceskehory.cz/roubenkaalzbeta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Roubenka se nachází na úplném okraji obce Horní Maršov. Horní Maršov je malebná vesnička v okrese Trutnov ve východních Krkonoších. Obec má veškerou občanskou vybavenost: restaurace (500m), potraviny (700m), bankomat (1km), autobusová zastávka (200m), pošta... Roubenka se nachází uprostřed krásné přírody a v bezprostřední blízkosti nejlépe hodnocených lyžařských... více >>

Vybavení a služby

Roubenka Alžběta je celodřevěná roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky pohodlného bydlení. V přízemí roubenky se nachází útulný obývací pokoj s vinotékou, tv a krbovými kamny, dále pak jídelní stůl, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna a předsíň. Když vyjdete po dřevěných schodech do prvního patra dostanete se ke dveřím od dvou ložnic, v... více >>

Rekreace a služby v okolí

Na zábavu, sport a výlety je východní část Krkonoš jedno z nejlepších míst v České republice. V okolí roubenky je nespočet krásných míst pro procházky, sport nebo relaxaci. Pár kilometrů od roubenky se nachází SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kam se můžete dopravit vlastním autem nebo skibusem, který má zastávku 200m od roubenky. SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavla Grunclová
Informace poskytnul: Pavla Grunclová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz