TOPlist

Roubenka Alžběta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka se nachází na úplném okraji obce Horní Maršov. Horní Maršov je malebná vesnička v okrese Trutnov ve východních Krkonoších. Obec má veškerou občanskou vybavenost: restaurace (500m), potraviny (700m), bankomat (1km), autobusová zastávka (200m), pošta... Roubenka se nachází uprostřed krásné přírody a v bezprostřední blízkosti nejlépe hodnocených lyžařských středisek České republiky: Pec pod Sněžkou (10km), Černá hora (6km), Velká Úpa (7km), Malá Úpa (10km), Mladé Buky (6km)... V obci se nachází lyžařský vlek Třešňovka, který je vhodný i pro začínající lyžaře. Roubenka Alžběta společně s obcí Horní Maršov tvoří krásné prostředí pro klidnou, ale i aktivní dovolenou v letním i zimním období. Krkonoše totiž neožívají jen v zimě, ale pokud milujete cyklistiku, turistiku nebo jen rádi relaxujete v krásné přírodě, pak je naše roubenka pro Vás na ideálním místě.
Vybavení a služby
Roubenka Alžběta je celodřevěná roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky pohodlného bydlení. V přízemí roubenky se nachází útulný obývací pokoj s vinotékou, tv a krbovými kamny, dále pak jídelní stůl, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna a předsíň. Když vyjdete po dřevěných schodech do prvního patra dostanete se ke dveřím od dvou ložnic, v každé ložnici objevíte manželskou a jednolůžkovou postel. V celé roubence je bezplatné WiFi připojení, klimatizace a tepelné čerpadlo. K chalupě náleží pozemek s travnatou plochou, venkovním nábytkem a grilem. Perfektní místo na letní večerní grilovačky. Chalupa je určena k pronájmu celoročně. Poskytuje možnost ubytování pro 6 osob ve 2 ložnicích. Domácí mazlíček je vítán, ale prosíme o domluvu s majitelem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Na zábavu, sport a výlety je východní část Krkonoš jedno z nejlepších míst v České republice. V okolí roubenky je nespočet krásných míst pro procházky, sport nebo relaxaci. Pár kilometrů od roubenky se nachází SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kam se můžete dopravit vlastním autem nebo skibusem, který má zastávku 200m od roubenky. SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je největší lyžařský resort v ČR, kde si můžete zalyžovat na 44km upravených sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. Do SkiResortu patří 5 vzájemně propojených areálů. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. Tři z lanovek jsou v provozu i v letním období: Černohorský express (Jánské Lázně), Hnědý vrch (Pec pod Sněžkou) a Portášky (Velká Úpa) z kterých jsou krásné procházky po vršcích Krkonoš. Relaxpark Pec pod Sněžkou – místo, kde se zabaví každé dítě i dospělý. Toto místo je ideální při návštěvě Sněžky, nachází se totiž u hlavního parkoviště právě pro nejvyšší vrchol ČR Sněžku. Naleznete zde horskou bobovou dráhu, trampolíny, lanový park, kladky, adrenalinové skluzavky, prolézačky a v neposlední řadě krásný bar. Pec pod Sněžkou a Sněžka – (10km) Nejvyšší hora České republiky je také nadosah naší roubence. Dostanete se na ní pěšky nebo lanovkou, která jezdí téměř za každého počasí. Adršpašské skály – (35km) Skalní město je Národní přírodní rezervací od roku 1933. Žaclář – (20km) Hornický skanzen Žacléř je muzeum hornictví se skanzenem budov, historickou a geologickou expozicí. Vrchlabí – (20km) Vyhlídkové lety a zámek. Kuks – (30km) Zámek Kuks byl součástí lázeňského areálu v obci Kuks. Stával naproti hospitalu Kuks. MladéBuky – (6km) Golf club Mladé Buky, 18jamkové golfové hřiště. ZOO Dvůr Králové - (30km) Krásná zoologická zahrada se Safari parkem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz