PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Landštejn » Romantická chata Landštejn

Romantická chata Landštejn

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Landštejn
Adresa: 
Pomezí 13, Staré Město pod Landštejnem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 633 046
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.landstejn.com www.ceskehory.cz/romanticka-chata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Chata k pronájmu pro až 11 osob v 5 ložnicích nedaleko rybníka s možností koupání či jiných aktivit. Dobře vybavená kuchyně. TV pozemní a satelit, internet, CD stereo, krb v obýváku, ohniště, gril a parkování před chatou. Garaž na kola a sauna za příplatek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v kouzelném prostředí v lese, bez sousedů (jen jeden soused za stromy, ca. 30m), pod zříceninou hradu Landštejna, nedaleko rybníka. Dost míst na parkování přímo u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata poskytuje ubytování až pro 11 osob v 5 ložnicích. 1 dvoulůžková ložnice, 1 třílůžková ložnice, ložní plocha ve vystavěné špičce chaty pro 2 dospělé nebo 3-4 děti, v obýváku rozkládací sedačka na postel pro 2 osoby, celková max. kapacita 7-9 osob. Na přání ve vedlejší budově hned vedle chaty s příplatkem je další apartmán, ložnice 8.5m2 pro 2 osoby, sprcha, WC a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu v ČR. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy, bezpočtem rybníků, stejně jako stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku. Tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo. V zimě jsou upravované běžecké trasy a vlek v Nové Bystřici.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Rekreaktiv s.r.o.
Informace poskytnul: Daniel Šeps
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz