PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Romantická chata Landštejn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v kouzelném prostředí v lese, bez sousedů (jen jeden soused za stromy, ca. 30m), pod zříceninou hradu Landštejna, nedaleko rybníka. Dost míst na parkování přímo u domu.
Vybavení a služby
Chata poskytuje ubytování až pro 11 osob v 5 ložnicích. 1 dvoulůžková ložnice, 1 třílůžková ložnice, ložní plocha ve vystavěné špičce chaty pro 2 dospělé nebo 3-4 děti, v obýváku rozkládací sedačka na postel pro 2 osoby, celková max. kapacita 7-9 osob. Na přání ve vedlejší budově hned vedle chaty s příplatkem je další apartmán, ložnice 8.5m2 pro 2 osoby, sprcha, WC a sauna pro 6 osob. Možné použít i jako úložnu kol. Koupelna se záchodem a sprchovacím koutem, pračka a sušička. Za příplatek druhá sprcha, WC a sauna pro 6 osob. Dobře vybavená kuchyně - elektrický sporák s grilem, sklokeramická varná deska, myčka, lednička s mrazícím oddělením, (druhá velká lednička s mrazícím oddělením je ve vedlejší budově), mikrovlny, varná konvice. Velký el.bojler, vlastní vrtaná studna s pitnou vodou, TV pozemní a satelit, internet, CD stereo, krb v obýváku, ohniště, gril a parkování před chatou. Na přání vedlejší budova s druhou ledničkou a mrazícím oddělením, se saunou, sprchou a WC a ložnicí pro 2 osoby. Tato se pronajímá jen na nájemníky chaty.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu v ČR. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy, bezpočtem rybníků, stejně jako stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku. Tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo. V zimě jsou upravované běžecké trasy a vlek v Nové Bystřici.
Romantická chata je vzdálena ca. 500m od Lesní vily a Velkorysé chaty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz