České hory » Šumava » Ubytování » Kvilda » Rodinný penzion U Šulků - Kvilda

Rodinný penzion U Šulků - Kvilda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kvilda
Adresa: 
Pavel Šulek, Kvilda180, 384 93 Kvilda
Telefon: 
+420-602 889 786
Web adresa:
www.penzionusulku.cz
www.ceskehory.cz/ubytovanisumava

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1100 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kvilda počasí Kvilda


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v nově postaveném rodinném penzionu nedaleko Kvildy (cca 1km), směrem na Bučinu a k pramenům Vltavy. Penzion se nachází přímo u lesa (1100m n.m) na velice krásném místě s výhledem do krajiny, na Černou horu a Vltavu. Běžecké trasy a turistické trasy přímo u objektu.
Vybavení a služby
Stylově zařízené dvě restaurace s kachlovými kamny a s panorama výhledem je umístěna v přízemí penzionu. Přímo z restaurace samostatný východ na terasu s výhledem do krajiny. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně na přání lze poskytnout večeři o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert v ceně). Dvou a tří-lůžkové stylové pokoje s možností přistýlky jsou ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V letních měsících posezení na terase s výhledem do krajiny. Parkování přímo u objektu, které je samozřejmě v ceně. Kola i lyže si můžete u nás bezpečně uschovat. V celém penzionu je zákaz kouření (pouze na terase). Po dohodě možnost dovozu z Vimperka nebo Sušice za mírný poplatek. Z autobusové zastávky ve Kvildě Vás přivezeme samozřejmě zdarma. Pro děti jsme připravili dětské hřiště. Připojení k internetu zdarma.
Provozovatel: Pavel Šulek
Informace poskytnul: Pavel Šulek
TOPlist