PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Zelená Hora » REVOS - Zelená Hora

REVOS - Zelená Hora

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kraslice, Zelená Hora
Adresa: 
Zelená Hora č.p.153, Kraslice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-371 723 041
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/revos
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bublava

Je možný

Kopletně vybavená rekreační chalupa, 6 pokojů, max.22 osob, 2x koupelna, 3x WC, kuchyň, spol.místnost s krbem, jídelnou, TV, SAT, DVD, video, rozlehlá zahrada s pískovištěm, parkoviště u budovy, v okolí lyžařské vleky, běžky, tenisové kurty, tur.trasy, přechod SNR 2km.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází na Zelené Hoře na trase Kraslice - Bublava, odbočení na křižovatce u restaurace Severka, cca 1km. Chalupa je přístupná autem po silnici až k objektu, vlakem nebo autobusem do Kraslic a dále pak místním autobusem nebo taxislužbou. Budova se nachází po pravé straně silnice přímo nad místními tenisovými kurty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 - 22 osob, má 6 pokojů (2x 2lůžkový + přist., 2 x 3lůžkový + přist., 2x 4lůžkový), kompletně vybavenou kuchyň (2x el.sporák s troubou, mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, 2x lednice s mrazákem), pokoje včetně povlečení, WC s umyvadlem v každém mezipatře budovy (3x), 2x koupelna se sprchovým koutem,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí lyžařské vleky v Kraslicích, na Bublavě, ve Stříbrné, trasy pro běžkaře s napojením na běžecký areál v Klingenthalu. Tenisové kurty sousedící s budovou. Stravování kromě vlastní kuchyně také v okolních restauracích. Možnost nákupu v Kraslicích a výletů pro pěší turistiku i na kolech.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: REVOS Rokycan,s.r.o.
Informace poskytnul: REVOS Rokycany, s.r.o.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz