REVOS - Zelená Hora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na Zelené Hoře na trase Kraslice - Bublava, odbočení na křižovatce u restaurace Severka, cca 1km. Chalupa je přístupná autem po silnici až k objektu, vlakem nebo autobusem do Kraslic a dále pak místním autobusem nebo taxislužbou. Budova se nachází po pravé straně silnice přímo nad místními tenisovými kurty.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 - 22 osob, má 6 pokojů (2x 2lůžkový + přist., 2 x 3lůžkový + přist., 2x 4lůžkový), kompletně vybavenou kuchyň (2x el.sporák s troubou, mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, 2x lednice s mrazákem), pokoje včetně povlečení, WC s umyvadlem v každém mezipatře budovy (3x), 2x koupelna se sprchovým koutem, spol.místnost s krbem, spol.stolní hry, petanque, stolní tenis. U budovy je vlastní parkoviště na 4 os.auta. Na zahradě je zahradní nábytek, pískoviště. Třeba vlastní domácí obuv.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí lyžařské vleky v Kraslicích, na Bublavě, ve Stříbrné, trasy pro běžkaře s napojením na běžecký areál v Klingenthalu. Tenisové kurty sousedící s budovou. Stravování kromě vlastní kuchyně také v okolních restauracích. Možnost nákupu v Kraslicích a výletů pro pěší turistiku i na kolech.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz