REVOS - Zelená Hora - Poloha, Služby, Okolí

REVOS - Zelená Hora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na Zelené Hoře na trase Kraslice - Bublava, odbočení na křižovatce u restaurace Severka, cca 1km. Chalupa je přístupná autem po silnici až k objektu, vlakem nebo autobusem do Kraslic a dále pak místním autobusem nebo taxislužbou. Budova se nachází po pravé straně silnice přímo nad místními tenisovými kurty.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 - 22 osob, má 6 pokojů (2x 2lůžkový + přist., 2 x 3lůžkový + přist., 2x 4lůžkový), kompletně vybavenou kuchyň (2x el.sporák s troubou, mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, 2x lednice s mrazákem), pokoje včetně povlečení, WC s umyvadlem v každém mezipatře budovy (3x), 2x koupelna se sprchovým koutem, spol.místnost s krbem, spol.stolní hry, petanque, stolní tenis. U budovy je vlastní parkoviště na 4 os.auta. Na zahradě je zahradní nábytek, pískoviště. Třeba vlastní domácí obuv.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí lyžařské vleky v Kraslicích, na Bublavě, ve Stříbrné, trasy pro běžkaře s napojením na běžecký areál v Klingenthalu. Tenisové kurty sousedící s budovou. Stravování kromě vlastní kuchyně také v okolních restauracích. Možnost nákupu v Kraslicích a výletů pro pěší turistiku i na kolech.
TOPlist