TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Horní Planá » Restaurant-penzion Oliver

Restaurant-penzion Oliver

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá
Adresa: 
Palackého 108, 382 26 Horní Planá
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-380 738 494
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.oliver-lipno.cz
www.ceskehory.cz/penzion-oliver
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  740 m.

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Horní Planá leží v jižních Čechách na břehu Lipenského jezera, cca 25km od Českého Krumlova. Možnost vlastní dopravy, autobusové a vlakové spojení z Českého Krumlova.

Vybavení a služby

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, kapacita 16 lůžek, TV + SAT, WIFI. Možnost celodenního stravování, uzavřené, elektronicky hlídané parkoviště, směnárna, letní terasa.

Rekreace a služby v okolí

V letních měsících možnost koupání, pláž cca 500m, cykloturistika, pěší turistika, k dispozici půjčovny kol, bowlingová dráha, tenisové kurty. V zimních měsících možnost lyžování v areálu Kramolín nebo rakouském středisku Hochficht.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HADDEX s.r.o.
Informace poskytnul: Jiří Debřička
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz