Restaurace Ubytovna

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Děčín
Adresa: 
Pod svahem č.3, Děčín 11 - Horní Žleb
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 469 554
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-412 528 094
Web adresa:
www.ceskehory.cz/spilka-ubytovna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Děčín počasí Děčín


Poloha a dosažitelnost

Doprava vlakem, Městskou hromadnou dopravou nebo pěšky od nádraží (15 min) směr Sněžník. Krásný výhled na Děčín ...

Vybavení a služby

Pokoje: 1x4lůžkový, 1x5lůžkový, 1x2lůžkový, 1x6lůžkový, hrazdový, dva sprchovací kouty, dvakrát WC. Kuchyňka, umyvadlo, vše přes chodbyčku v objektu, na pokojích jsou ledničky, a televize na požádaní. Studená kuchyně, na žádost se dají zajistit teplá jídla. Pivo Staropramen, Budvar, točená limonáda.

Rekreace a služby v okolí

Vodní výtety po Laby, zámek, Zoologická zahrada, koupaliště, aquapark. Krásné pěší výlety, cykloturistyka do Německa (cca 5km hranice). Další spotovní využití, možnost pokochat se krásami Děčínska dle své zaliby.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Spilka & syn
Informace poskytnul: Vávlav Spilka
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz