PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Jáchymov » Restaurace U Lumíra

Restaurace U Lumíra

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jáchymov
Adresa: 
K Lanovce 991, Jáchymov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ulumira
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Jáchymov

Wi-Fi

4 pokoje s třemi sociálními zařízeními se nachází v bytovém domě v ulici K Lanovce 991 v Jáchymově v lázeňské zóně 2 km od nástupní stanice lanovky na Klínovec


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v bytovém domě v lázeňské části Jáchymova, ul. K Lanovce 991, v blízkosti Ski areálu Klínovec a Neklid. 8km na Boží dar, kde je přechod do Německa. Do Jáchymova je možno přicestovat autobusem nebo vlakem do Ostrova a poté autobusem. Zastávka autobusu je vzdálena 150m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

4 pokoje s třemi sociálními zařízeními. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, ledničkou, trezorem, fénem. Vlastní sociální zařízení a koupelna. Úschovna kol, lyží a možnost parkování u objektu zdarma. Možná domluva stravování.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkém okolí se nachází několik lyžařských sjezdovek. Trail park. Cyklistická stezka. Možnost pěší turistiky. Aquapark. Fitness. Hornické muzeum.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Lumír Skvrna
Informace poskytnul: Lumír Skvrna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz