PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Restaurace U Lumíra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v bytovém domě v lázeňské části Jáchymova, ul. K Lanovce 991, v blízkosti Ski areálu Klínovec a Neklid. 8km na Boží dar, kde je přechod do Německa. Do Jáchymova je možno přicestovat autobusem nebo vlakem do Ostrova a poté autobusem. Zastávka autobusu je vzdálena 150m.
Vybavení a služby
4 pokoje s třemi sociálními zařízeními. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, ledničkou, trezorem, fénem. Vlastní sociální zařízení a koupelna. Úschovna kol, lyží a možnost parkování u objektu zdarma. Možná domluva stravování.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí se nachází několik lyžařských sjezdovek. Trail park. Cyklistická stezka. Možnost pěší turistiky. Aquapark. Fitness. Hornické muzeum.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz