Rekreační středisko MONTELOPE - Lopeník
České hory » Beskydy » Ubytování » Lopeník » Rekreační středisko MONTELOPE

Rekreační středisko MONTELOPE

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Lopeník
Adresa: 
Rekreační středisko MONTELOPE, Lopeník 390
Telefon: 
+420-606391995, 602 529 150
Fax: 
+420-572 647 101
Web adresa:
www.montelope.info
www.ceskehory.cz/montelope

kapacita  kapacita: 135 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Mikulčin Vrch počasí Mikulčin Vrch


Poloha a dosažitelnost
Rekreační středisko MONTELOPE se nachází v Bílých Karpatech na Moravsko-Slezském pomezí, 4km od Bystřice pod Lopeníkem v okresu historického města Uherské Hradiště. U střediska je autobusová zastávka. Z Uherského Brodu k nám jezdí pravidelná linka, směr Lopeník.
Vybavení a služby
Nabízíme vám velké prostory, vhodné ke svatbám, významným výročím, školením a různým společenským akcím. K dispozici je zasedací místnost (60 míst), která je spojena s jídelnou (50 míst), dále restaurace (35 míst). K menším oslavám je vhodný salonek (30 míst) s krbem, barem a vlastním soc. zařízením. Salonek je mimo hlavní budovu. Hlavní budova: 2-lůžkové a ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Otevřený letní bazén, hřiště na volejbal, házenou, fotbal,tenis,sauna,hydromasážní vana ,táborové ohniště, gril. V zimní sezoně dva vleky v dosahu 1500m. Vhodné na lyžařský výcvik. Okolí skýtá spoustu příležitostí k výletům, turistice a cyklistice po vyznačených stezkách, návštěvám hradů a zámků (hrad Buchlov, Trenčianský hrad), ale i historických lázeňských měst (Luhačovice, Piešťany).
Provozovatel: CZ Profil s.r.o.
Informace poskytnul: Dankanin Juraj
TOPlist