Rekreační středisko MONTELOPE - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační středisko MONTELOPE

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační středisko MONTELOPE se nachází v Bílých Karpatech na Moravsko-Slezském pomezí, 4km od Bystřice pod Lopeníkem v okresu historického města Uherské Hradiště. U střediska je autobusová zastávka. Z Uherského Brodu k nám jezdí pravidelná linka, směr Lopeník.
Vybavení a služby
Nabízíme vám velké prostory, vhodné ke svatbám, významným výročím, školením a různým společenským akcím. K dispozici je zasedací místnost (60 míst), která je spojena s jídelnou (50 míst), dále restaurace (35 míst). K menším oslavám je vhodný salonek (30 míst) s krbem, barem a vlastním soc. zařízením. Salonek je mimo hlavní budovu. Hlavní budova: 2-lůžkové a 4-lůžkové pokoje - kapacita 22 lůžek, společné WC a sprchy. 2-lůžkové a 4-lůžkové pokoje - kapacita 44 lůžek s vlastní soc. zařízením. K letním pobytům slouží 20 4-lůžkových chatek, celková kapacita 80 lůžek, společné WC a sprchy u chatek. Také možnost stanování.
Rekreace a služby v okolí
Otevřený letní bazén, hřiště na volejbal, házenou, fotbal,tenis,sauna,hydromasážní vana ,táborové ohniště, gril. V zimní sezoně dva vleky v dosahu 1500m. Vhodné na lyžařský výcvik. Okolí skýtá spoustu příležitostí k výletům, turistice a cyklistice po vyznačených stezkách, návštěvám hradů a zámků (hrad Buchlov, Trenčianský hrad), ale i historických lázeňských měst (Luhačovice, Piešťany).
TOPlist