České hory » Orlické hory » Ubytování » Chvaleč » Rekreační dům Chvaleč

Rekreační dům Chvaleč

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chvaleč
Adresa: 
Zahradní město 138, 541 01 Trutnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 470 995 (česky), +420-776 222 492 (Deutsch)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pichova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 460 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Broumov počasí Broumov

počasí Petříkovice počasí Petříkovice

Je možný

Rekreační dům je obklopen 1100m2 velkým pozemkem se zahradou, s loukou, stromy, květinami a keři. Na pozemku se nachází dětské hřiště (houpačka a pískoviště), dětský domek, slunečník, lehátka, zahradní nábytek, možnost grilování a ohniště.Chalupa se nachází na konci vesnice, poblíž lesa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chvaleč, 460m n.m. Tento v typickém místním stylu a účelně zařízený rekreační dům (dřevěný, rok stavby 1858, rekonstruovaný v roce 2000) se nachází na okraji obce, na kraji lesa, v klidné, slunné poloze. Příjezd přímo z hlavní silnice, parkování na pozemku (pro 2 osobní auta). Nákup 1000m, restaurace 200m, centrum obce 1000m, nádraží 1000m. 2km větší obec Radvanice.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková plocha domu je asi 90m2. V prvním patře jsou 2 ložnice (6 lůžek) elektrické vytápění. V přízemí obývací místnost s barevným SAT-TV, radiem, krbem na dřevo a elektrickým vytápěním. Kuchyň s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem s pečící troubou, ledničkou (mrazící přihrádka). Dále mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice a veškeré nádobí,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě: pěší turistika a cykloturistika – Adršpašské a Teplické skály, pěší přechod do Polska, Broumovsko, Krkonoše. Koupání: 1000m koupaliště, 12km Trutnov koupaliště s tobogánem a fitcentrum, 14km jezero Dolce koupání, vodní sporty, půjčovna loděk, tenis v Trutnově, Golf 10km Mladé Buky. Jízda na koni 5km Stárkov. 4km Petřkovice jízda na kárách, bobová dráha v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Píchová Jana
Informace poskytnul: Píchová Jana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz