PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Chvaleč » Rekreační dům Chvaleč

Rekreační dům Chvaleč

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chvaleč
Adresa: 
Zahradní město 138, 541 01 Trutnov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pichova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 460 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Broumov

počasí Petříkovice

Je možný

Rekreační dům je obklopen 1100m2 velkým pozemkem se zahradou, s loukou, stromy, květinami a keři. Na pozemku se nachází dětské hřiště (houpačka a pískoviště), dětský domek, slunečník, lehátka, zahradní nábytek, možnost grilování a ohniště.Chalupa se nachází na konci vesnice, poblíž lesa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chvaleč, 460m n.m. Tento v typickém místním stylu a účelně zařízený rekreační dům (dřevěný, rok stavby 1858, rekonstruovaný v roce 2000) se nachází na okraji obce, na kraji lesa, v klidné, slunné poloze. Příjezd přímo z hlavní silnice, parkování na pozemku (pro 2 osobní auta). Nákup 1000m, restaurace 200m, centrum obce 1000m, nádraží 1000m. 2km větší obec Radvanice.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková plocha domu je asi 90m2. V prvním patře jsou 2 ložnice (6 lůžek) elektrické vytápění. V přízemí obývací místnost s barevným SAT-TV, radiem, krbem na dřevo a elektrickým vytápěním. Kuchyň s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem s pečící troubou, ledničkou (mrazící přihrádka). Dále mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice a veškeré nádobí,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě: pěší turistika a cykloturistika – Adršpašské a Teplické skály, pěší přechod do Polska, Broumovsko, Krkonoše. Koupání: 1000m koupaliště, 12km Trutnov koupaliště s tobogánem a fitcentrum, 14km jezero Dolce koupání, vodní sporty, půjčovna loděk, tenis v Trutnově, Golf 10km Mladé Buky. Jízda na koni 5km Stárkov. 4km Petřkovice jízda na kárách, bobová dráha v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Píchová Jana
Informace poskytnul: Píchová Jana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz