PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační dům Chvaleč

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chvaleč, 460m n.m. Tento v typickém místním stylu a účelně zařízený rekreační dům (dřevěný, rok stavby 1858, rekonstruovaný v roce 2000) se nachází na okraji obce, na kraji lesa, v klidné, slunné poloze. Příjezd přímo z hlavní silnice, parkování na pozemku (pro 2 osobní auta). Nákup 1000m, restaurace 200m, centrum obce 1000m, nádraží 1000m. 2km větší obec Radvanice. 12km Trutnov – krásné historické náměstí, velký park s naučnou stezkou, obchodní centra, sportovní centra, 4km Adršpašské skály, Stárkov – křížová cesta, 24km Janské Lázně, 35km Pec pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Celková plocha domu je asi 90m2. V prvním patře jsou 2 ložnice (6 lůžek) elektrické vytápění. V přízemí obývací místnost s barevným SAT-TV, radiem, krbem na dřevo a elektrickým vytápěním. Kuchyň s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem s pečící troubou, ledničkou (mrazící přihrádka). Dále mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice a veškeré nádobí, žehlička. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Na požádání poskytneme povlečení za poplatek.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V létě: pěší turistika a cykloturistika – Adršpašské a Teplické skály, pěší přechod do Polska, Broumovsko, Krkonoše. Koupání: 1000m koupaliště, 12km Trutnov koupaliště s tobogánem a fitcentrum, 14km jezero Dolce koupání, vodní sporty, půjčovna loděk, tenis v Trutnově, Golf 10km Mladé Buky. Jízda na koni 5km Stárkov. 4km Petřkovice jízda na kárách, bobová dráha v Peci pod Sněžkou a lanová dráha 1602 m na Sněžku. Janské Lázně, lanovka na Černou horu, léčivá voda. V zimě: 4km SKI areál v Petříkovicích – lyžařské vleky, 2 km SKI areál Radvanice, včetně půjčovny lyží, 17 km SKI areál Mladé Buky, 24km lanovka na Černou horu – běžecké tratě i sjezdovka, upravené běžecké tratě v Trutnově, lyžařská škola v Mladých Bukách, 12km Trutnov krytý bazén a krytá sportovní hala s možností bruslení, sauna, fitcentrum.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz