Poloha a dosažitelnost

Chvaleč, 460m n.m. Tento v typickém místním stylu a účelně zařízený rekreační dům (dřevěný, rok stavby 1858, rekonstruovaný v roce 2000) se nachází na okraji obce, na kraji lesa, v klidné, slunné poloze. Příjezd přímo z hlavní silnice, parkování na pozemku (pro 2 osobní auta). Nákup 1000m, restaurace 200m, centrum obce 1000m, nádraží 1000m. 2km větší obec Radvanice. 12km Trutnov – krásné historické náměstí, velký park s naučnou stezkou, obchodní centra, sportovní centra, 4km Adršpašské skály, Stárkov – křížová cesta, 24km Janské Lázně, 35km Pec pod Sněžkou.

  Vybavení a služby

Celková plocha domu je asi 90m2. V prvním patře jsou 2 ložnice (6 lůžek) elektrické vytápění. V přízemí obývací místnost s barevným SAT-TV, radiem, krbem na dřevo a elektrickým vytápěním. Kuchyň s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem s pečící troubou, ledničkou (mrazící přihrádka). Dále mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice a veškeré nádobí, žehlička. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Na požádání poskytneme povlečení za poplatek.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V létě: pěší turistika a cykloturistika – Adršpašské a Teplické skály, pěší přechod do Polska, Broumovsko, Krkonoše. Koupání: 1000m koupaliště, 12km Trutnov koupaliště s tobogánem a fitcentrum, 14km jezero Dolce koupání, vodní sporty, půjčovna loděk, tenis v Trutnově, Golf 17km Mladé Buky. Jízda na koni 5km Stárkov. 4km Petřkovice jízda na kárách, bobová dráha v Peci pod Sněžkou a lanová dráha 1602 m na Sněžku. V zimě: 4km SKI areál v Petříkovicích – lyžařské vleky, 2 km SKI areál Radvanice, včetně půjčovny lyží, 17 km SKI areál Mladé Buky, 24km lanovka na Černou horu – běžecké tratě i sjezdovka, upravené běžecké tratě v Trutnově, lyžařská škola v Mladých Bukách, 12km Trutnov krytý bazén a krytá sportovní hala s možností bruslení, sauna, fitcentrum.

Zpět


TOPlist
  Rekreační dům Chvaleč
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační dům Chvaleč
Ceník ubytování a stravování