PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Sněžné » Rekreační chata Sněžné

Rekreační chata Sněžné

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sněžné
Adresa: 
Věra Tichopádová, Sněžné 185, 59203
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatasnezne
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Rekreační objekt se nachazí na koni obce Sněžné, nedaleko meky běžeckého lyžování Nového Města na Moravě. Okolí je vyhledáváno turisty a cykloturisty pro svou polohu v centru Českomoravské Vrchoviny, v zimních měsících pak lyžaři hlavně za poznáváním krás přírody.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační objekt se nachazí na koni obce Sněžné, nedaleko meky běžeckého lyžování Nového Města na Moravě (12km). Parkování na zatravněné ploše před domem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Při vstupu je chodba, ve keré je vchod do samostatnéh WC, obývacího pokoje a kuchyně. Hala je vybavena televizí se satelitem, radiem. Z haly je též vchod na terasu s letním posezením a možností grilování na přenosném grilu. Kuchyně je plně vybavena, všechny střebiče jsou elektrické (varná konvice, lednice, sporák, kuch.robot, kávovar, atd...). Z obývací haly vedou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Objekt se nachází v samém srdci kraje vysočina. Obec Sněžné je pak v centrální části CHKO Žďárské vrchy. Poloha chaty je velmi výhodná pro dovolenou spojenou s vycházkami do okolních lesů a hájů. Stejně tak je tento kraj vyhledáván cykloturisty, pro rozmanitý terén. V nedalekém okolí jsou též 2 horolezecké lokality (Dráteničky a Čtyři palice). V zimních měsících pak... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Tichopádová
Informace poskytnul: Věra Tichopádová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz