České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Apartmány Franta a Ferda

Apartmány Franta a Ferda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 450, 451
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 252 973, +420 602 874 499
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.harrachov-ferda.cz www.ceskehory.cz/harrachov-prokopka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Wi-Fi

Je možný

Samostatné apartmány mají 2 ložnice, jídelnu a soc zařízení, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování u domu, zahrada, ohniště, gril, pískoviště, skluzavka, houpačky. APT jsou v klidné rezidenční čtvrti nedaleko můstků a autobusového nádraží.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány FERDA a FRANTA jsou v klidné rezidenční části obce Harrachov - Hřebenky, okolo domu je zahrada - pískoviště, houpačky, skluzavka, ohniště, gril a možnost parkováni u domu. 300 m od autobusového nádraží, 350 m od skokanských můstků, jednoduchá dostupnost k sjezdovkám - 150m pěšky a pak sjezd ze svahu k lanovce na Čerťák, nebo vleky a lyžařská škola v Zákoutí cca 150-200 m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Oba APT FERDA i FRANTA jsou dvoupokojové s kuchyňkou, jídelnou a soc.zařízením, WiFi, sauna(za poplatek). U obou domu je PARKOVISTE hlidane kamerami

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve městě jsou prodejny JIP a NORMA a několik dobrých restaurací, sjezdovky do 10 min chůze, koupaliště cca 10 min. Dále několik dětských hřišť, bobová dráha atd...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavlína Černá
Informace poskytnul: Pavlína Černá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz