PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Apartmány Franta a Ferda

Apartmány Franta a Ferda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 450, 451
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány Franta a Ferda chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Wi-Fi

Je možný

Samostatné apartmány mají 2 ložnice, jídelnu a soc zařízení, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování u domu, zahrada, ohniště, gril, pískoviště, skluzavka, houpačky. APT jsou v klidné rezidenční čtvrti nedaleko můstků a autobusového nádraží.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány FERDA a FRANTA jsou v klidné rezidenční části obce Harrachov - Hřebenky, okolo domu je zahrada - pískoviště, houpačky, skluzavka, ohniště, gril a možnost parkováni u domu. 300 m od autobusového nádraží, 350 m od skokanských můstků, jednoduchá dostupnost k sjezdovkám - 150m pěšky a pak sjezd ze svahu k lanovce na Čerťák, nebo vleky a lyžařská škola v Zákoutí cca 150-200 m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Oba APT FERDA i FRANTA jsou dvoupokojové s kuchyňkou, jídelnou a soc.zařízením, WiFi, sauna(za poplatek). U obou domu je PARKOVISTE hlidane kamerami

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve městě jsou prodejny JIP a NORMA a několik dobrých restaurací, sjezdovky do 10 min chůze, koupaliště cca 10 min. Dále několik dětských hřišť, bobová dráha atd...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz