Poloha a dosažitelnost

Vila PROKOPKA a penziony FERDA a FRANTA jsou v klidné rezidenční části obce Harrachov - Hřebenka, okolo vsech domu jsou pozemky 1200m2 se stromy, piskoviste, altany, Lyzarny a kolarny, ohniste, možnost parkováni pro 10 aut v těsné blízkosti ubytovani, 300m od autobusového nádraží, 350m od skokanských můstků, jednoduchá dostupnost k sjezdovkám - 150m pěšky a pak sjezd ze svahu k lanovce na Čerťák, nebo vleky a lyzarska skola v Zatisi cca 150-200m vzdalene.

  Vybavení a služby

PROKOPKA - 5 pokojů (6, 4+1, 5, 4+1, 11), tzn. celkem max cca 30 míst, 2 společenské místnosti, 4 sociálky, kompletne zarizena kuchyň pro vlastní vaření. Ideální pro větší skupiny s dětmi, ekonomická cena... FERDA - 3 samostatne apartmany (2 a 2 a 4 poloje po 4-5 luzkach) v kazdem APT socialky a vybavena kuchynka a spolecenska mistnost, v kazdem patre je jeden APT Franta - APT 2-3 pokoje s 4-5-ti luzky U vsech domu je PARKOVISTE pro 10 aut hlidane kamerami

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pekárna, samoobsluha a několik dobrých restaurací dosažitelných do pěti minut chůze, sjezdovky do 10 min chůze, koupaliště cca 15 min. Moznost nakupu potravin a napoju za velkoobchodni ceny v mistnim diskontu JIP.

Zpět


TOPlist
  Prokopova vila Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Prokopova vila
Ceník ubytování a stravování