PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Lučiny » Pražská bouda

Pražská bouda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Černý Důl 215, PSČ: 543 34
Web adresa:
www.ceskehory.cz/prazskabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 54 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1115 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Přijeďte k nám strávit nezapomenutelnou dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend. Svým hostům nabízíme zázemí ve více než dvou desítkách pokojů a také vlastní horskou restauraci a bar. Stojí v Krkonošském národním parku na jednom z hlavních hřebenů, proto u nás budete o pořádný kus blíž hvězdám.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horský hotel Pražská bouda najdete na známé křižovatce mezi Pecí pod Sněžkou, Černou Horou a Černým Dolem, ve výšce 1115 metrů nad mořem. Pokud k nám přijedete vlastním autem, máme pro vás zajištěné parkování za poplatek v Peci pod Sněžkou. Odsud vás už po předchozí domluvě odveze soukromý dopravce přímo k nám na Pražskou boudu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Svým hostům nabízíme zázemí ve více než dvou desítkách pokojů a také vlastní horskou restauraci a bar. Z oken pokojů budete mít výhled na Sněžku nebo na Černou horu, nechybí kvalitní pokrytí Wi-fi, pokoje mohou být i s přistýlkou a vzít s sebou můžete i svého pejska. Kromě příjemné restaurace a typického horského baru u nás najdete kulečník, deskové hry, knihovnu i... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Svou první jízdu dne můžete začít rovnou na vrcholu sjezdovky, nikoliv v údolí čekáním na vlek. Během zimní sezóny naplno využijte nedaleký areál Pec pod Sněžkou nebo si užijte široké sjezdovky oblíbené především u rodin s dětmi v areálu Černý Důl. Přímo od hotelu lze podniknout výlety po nespočtu značených tras. Od jara do podzimu je Pražská bouda skvělým výchozím... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BM Resort s. r.o.
Informace poskytnul: A.Pluhářová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz