Poloha a dosažitelnost

Pražskou boudu naleznete na křižovatce mezi Černou horou, Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem. Leží na úžasném místě s krásným výhledem do Podkrkonoší a za krásného počasí na Ještěd. Přijďte se podívat i Vy, jak vypadá česká země z nejvyšších hor naší republiky.

  Vybavení a služby

Máme pro Vás připravených 27 útulně a velmi příjemně upravených dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek v podobě rozkládacího sofa. Každý pokoj je vybaven stylovým nábytkem včetně koupelnového koutu s umyvadlem a zrcadlem s poličkou. Pokoje mají překrásný výhled do podhůří, na Černou horu nebo na Sněžku. Na každém patře jsou několikery voňavé toalety a sprchy. Pokoje lze na přání dovybavit zařízením pro pobyt s malými dětmi (postýlka, nočník, koupací vanička). Veškeré prostory Pražské boudy jsou pokryty wifi sítí k připojení na internet. Na Pražskou s Vámi mohou i Vaši domácí mazlíčci. Celá Bouda je nekuřácká.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Možnosti výletů je z Pražské boudy nekonečné. Pražská je ideálním výchozím místem na výlet všemi směry. Od nás jste za chvilku na Černé hoře nebo v centru Pece pod Sněžkou. Po hřebenu od nás dorazíte velmi pohodlně na nejvyšší horu ČR - Sněžku. Jelikož je Pražská bouda přímo na hřebenu Krkonoš, tak je okolí Boudy vhodné i pro fyzicky méně zdatné turisty. V Peci pod Sněžkou můžete navštívit bowling, bobovou dráhu a samozřejmě lanovku na Sněžku. Milovníci golfu mohou vyrazit do nedalekých (16km) Mladých Buků.

Zpět


TOPlist
  Pražská bouda Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pražská bouda
Ceník ubytování a stravování