TOPlist

Poustevnik apartmán C12

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Ing.Magdaléna Veselá Kapuscinská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 231 207
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
poustevnikc12.cz
www.ceskehory.cz/poustevnikc12
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  920 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům Poustevník je obklopený lesy a přitom je do centra cca 20min.pěší chůzi. V letě je možné parkovat před apartmánovým domem vjezd se řídí městskou vyhláškou. V zimě je nutné zaparkovat na centrálním parkovišti a skútrem se dostanete k ubytování.

Vybavení a služby

V ceně je zahrnuto ubytování, ložní prádlo, úklid, poplatky, wifi a vstup do bazénu, v ceně nejsou ručníky. Kuchyně je kompletně vybavená včetně myčky, nádobí a rychlovarné konvice. Snídaně a večeře je možné objednat v restaurací, nejsou součástí pronájmu. V letě můžou děti vyzkoušet trampolínu nebo prolézačky.

Rekreace a služby v okolí

V Krkonoších je v letním období hodně turistických tras, je možnost vyzkoušet bobovou dráhu lanové centrum a svézt se na Sněžku, nejvyšší horu v Čechách. V zimě je apartmánový dům 100m od nejdelší lanovky Javor.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: osoba
Informace poskytnul: Ing.Kapuscinská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz