TOPlist

Apartmán Pec pod Sněžkou - Poustevník C12

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
prosinec, leden, únor, březen
2-6 nocí 3800,- Kč/noc
týden - 7 nocí 18200,- Kč

Upřednostňujeme turnus sobota-sobota
Silvestr 5000,- Kč/noc, ostatní dny podle ceníku
Letní sezona - ceny
červen, červenec, srpen, září
2-6 nocí 2100,- Kč/noc
týden - 7 nocí 9100,- Kč/týden
Období mimo sezónu - ceny
duben, květen, říjen, listopad
2-6 nocí 1900,- Kč/noc
týden - 7 nocí 7700,- Kč/týden
Slevy:
Po dohodě v lednu a březnu
Další informace:
V ceně je zahrnuto vše - ubytování, ložní prádlo, závěrečný úklid, poplatky, wifi a vstup do bazénu. V ceně nejsou ručníky.

storno poplatky:
0-7 dní před příjezdem ..... 100%
8-14 dní před příjezdem ..... 75%
15-28 dní před příjezdem ..... 50%
28 a více dní před příjezdem ..... 25%
Stravování
Snídaně je možné si udělat sami v komplet vybavené kuchyni nebo si objednat v restauraci a to dítě do 3 let zdarma, do 18 let 80,- Kč/osobu a dospělý 120,- Kč.
Večeře v městě nebo po dohodě s správcem v restaurací.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz