Wizard´s club penzion Lipno - Černá v Pošumaví

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na břehu Lipenského jezera (cca 100m od vody). Dosažitelnost je jak autobusovou tak i vlakovou dopravou. Možnost individuelního odvozu hostů či jejich zavazadel k vlakovému a autobusovému spoji.
Vybavení a služby
Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se soc. zařízením (WC, sprchový kout), TV, část pokojů má i vlastní kuchyňský kout (chladnička, zabudovaný el. vařič, dřez s tekoucí studenou a teplou vodou, základní stolní a kuchyňské nádobí). Na chodbě penzionu k dispozici společná chladnička a mikrovlnná trouba. Součástí komplexu je velká zahrada s bazénem, jehož vysoké podchozí zastřešení oceníte hlavně v době, kdy klimatické podmínky nejsou příznivé ke koupání v Lipně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letní sezóně je možno navštívit blízkou pláž s tobogánem, letní kino, minigolf, tenisové kurty. Dále lze zapůjčit si vodní šlapadla, surfařská prkna, cyklistická kola (po celém okolí jsou nově vybudované cyklistické stezky), koně k projížďkám. Známá a velmi oblíbená se stala místní pláž Windy Point, která vám zpříjemní nejen relaxaci u vody, ale nabízí též i kulturní vyžití ve večerních a nočních hodinách.
TOPlist