Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na břehu Lipenského jezera (cca 100m od vody). Dosažitelnost je jak autobusovou tak i vlakovou dopravou. Možnost individuelního odvozu hostů či jejich zavazadel k vlakovému a autobusovému spoji.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se soc. zařízením (WC, sprchový kout), TV, část pokojů má i vlastní kuchyňský kout (chladnička, zabudovaný el. vařič, dřez s tekoucí studenou a teplou vodou, základní stolní a kuchyňské nádobí). Součástí komplexu je velká zahrada s bazénem, ohniště s rožněm a grilem, petanque, k dispozici šipky, ruské kuželky. Penzion je v provozu po celý rok, poskytuje jak základnu k turistickým výpravám po okolí, tak zázemí pro rekreaci či různé oslavy a firemní setkání. Velmi oblíbený je též silvestrovský pobyt spojený s oslavou příchodu nového roku.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V letní sezóně je možno navštívit blízkou placenou pláž s tobogánem, letní kino, minigolf, tenisové kurty. Dále lze zapůjčit si vodní šlapadla, surfařská prkna, cyklistická kola (po celém okolí jsou nově vybudované cyklistické stezky), koně k projížďkám. Po celý rok jsme připraveni poskytnout ubytování a služby rybářům - zamražení úlovků, půjčení loďky, vyřízení povolenky ... V zimní sezóně je možno běžkovat po celé Šumavské krajině, lyžovat v lyžařském areálu Kramolín vzdáleném 20km, bruslit na jezeře.

Zpět


TOPlist
  Wizard´s club penzion Lipno - Černá v Pošumaví
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Wizard´s club penzion Lipno - Černá v Pošumaví
Ceník ubytování a stravování