Vila Frymburk - Poloha, Služby, Okolí

Vila Frymburk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila Frymburk Vám nabízí po celý rok kvalitní ubytování u Lipenského jezera, v malebném městečku Frymburk, cca 24km jižně od historického města Český Krumlov (městská památková rezervace) a jen 25 km od hranic s Rakouskem. Oblast Lipna se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava a je celoročně vyhledávanou turistickou lokalitou.
Vybavení a služby
Vila je rozdělena na přízemí a podkroví, jež jsou téměř stejně vybavena. V přízemí se nachází kuchyň (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, sklokeramický sporák – 4 plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, kávovar), jídelní kout pro 6 osob, koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC, automatická pračka), obývací pokoj (sedací souprava, konferenční stůl, barevný TV se satelitem), 2 ložnice (pro 2 osoby a pro 4 osoby). Podkroví je vybaveno taktéž kuchyní, koupelnou s WC, obývacím pokojem (rozkládací sedací souprava, konferenční stůl, barevným televizor se satelitem)a 2 ložnicemi (pro 2 osoby a pro 4 osoby). Pro děti je připravena dětská postýlka a jídelní židlička. V přízemí je navíc umístěn kulečník či stůl na stolní tenis. Možnost využít připojení na internet přes Wi-Fi. Vytápění: elektrické. Hosté mají dále k dispozici terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, ohniště, přenosný gril, venkovní bazén a dětské pískoviště s klouzačkou a houpačkou. K parkování je vyhrazeno místo na oploceném pozemku patřící k vile.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zdejší prostředí je atraktivní jak v zimě, tak i v létě. V zimních měsících doporučujeme navštívit Skiareál Lipno, kde lze využít 7,5km zasněžených sjezkovek, snowpark, bobovou dráhu, dětské výukové hřiště, občerstvení, bezplatné parkoviště. Běžkaři ocení desítky kilometrů běžeckých stop. Lední bruslení si můžete zase dopřát na zamrzlém Lipenském jezeře. V letním období je oblast v okolí Frymburku vhodná zejména pro koupání (ať už přímo v Lipenském jezeře či v některém zdejším aquaparku), pěší turistiku, cykloturistiku, inline bruslení (otevřena nová Jezerní stezka s nočním osvětlením), jízdu na koních, rybaření. Mezi turistické cíle patří: Vítkův Kámen, Čertova stěna, Boubínský prales, Plešné jezero, klášter ve Vyšším Brodě, Rožmberk nad Vltavou, zámek v Českém Krumlově, Hluboká nad Vltavou (zámek, zoo), České Budějovice. V blízkosti vily je k dispozici fitness centrum, bowling, squash, tenis, minigolf, nabídka speciálních masáží, léčebných koupelí, solná jeskyně, solárium, finská sauna a aquapark.
TOPlist