PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Frymburk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila Frymburk Vám nabízí ubytování u Lipenského jezera, v malebném městečku Frymburk, cca 24 km jižně od historického města Český Krumlov (městská památková rezervace) a jen 25 km od hranic s Rakouskem. Oblast Lipna se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava a je celoročně vyhledávanou turistickou lokalitou.
Vybavení a služby
Vila je rozdělena na přízemí a podkroví, jež jsou téměř stejně vybavena. V přízemí se nachází kuchyň (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, sklokeramický sporák – 4 plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, kávovar), jídelní kout pro 6 osob, koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC, automatická pračka), obývací pokoj (sedací souprava, konferenční stůl, barevný TV se satelitem), 2 ložnice (pro 2 osoby a pro 4 osoby). Podkroví je vybaveno taktéž kuchyní, koupelnou s WC, obývacím pokojem (rozkládací sedací souprava, konferenční stůl, barevným televizor se satelitem) a 2 ložnicemi (pro 2 osoby a pro 4 osoby). Pro děti je připravena dětská postýlka. V přízemí je navíc umístěn kulečník či stůl na stolní tenis. Možnost využít připojení na internet přes Wi-Fi. Vytápění: elektrické. Hosté mají dále k dispozici terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, ohniště, přenosný gril, venkovní bazén a dětské pískoviště s klouzačkou a houpačkou. K parkování je vyhrazeno místo na oploceném pozemku patřící k vile.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zdejší prostředí je atraktivní jak v zimě, tak i v létě. V zimních měsících doporučujeme navštívit Skiareál Lipno, kde lze využít 7,5km zasněžených sjezkovek, snowpark, bobovou dráhu, dětské výukové hřiště, občerstvení, bezplatné parkoviště. Běžkaři ocení desítky kilometrů běžeckých stop. Lední bruslení si můžete zase dopřát na zamrzlém Lipenském jezeře. V letním období je oblast v okolí Frymburku vhodná zejména pro koupání (ať už přímo v Lipenském jezeře či v některém zdejším aquaparku), pěší turistiku, cykloturistiku, inline bruslení (otevřena nová Jezerní stezka s nočním osvětlením), jízdu na koních, rybaření. Mezi turistické cíle patří: Vítkův Kámen, Čertova stěna, Boubínský prales, Plešné jezero, klášter ve Vyšším Brodě, Rožmberk nad Vltavou, zámek v Českém Krumlově, Hluboká nad Vltavou (zámek, zoo), České Budějovice. V blízkosti vily je k dispozici fitness centrum, bowling, squash, tenis, minigolf, nabídka speciálních masáží, léčebných koupelí, solná jeskyně, solárium, finská sauna a aquapark.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz