PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování v soukromí 138

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Morávka se nachází v Hrubém Jeseníku nedaleko Karlové Studánky s nejvyšší horou Jeseníků Pradědem. Sněhová pokrývka je zde od prosince do počátku května. Jak se k nám dostanete: silnice Malá Morávka - Karlova Studánka v horní části bývalý obchod ""MÁJA"" (také zastávka autobusu), po 100 metrech vlevo u silnice poutač a ukazatel k chatám KOPŘIVNÁ a BRANS, hned odbočka vlevo a po 60 metrech vpravo se nachází ubytovací objekt č.p. 138 okrové barvy s dvěma modřínovými vchody(garáž a vchod) Autobusové spojení: zastávka linkových autobusů z Jeseníku, Přerova atd. 100 m od objektu (busy směr Karlova Studánka a Praděd) Vlakové spojení: vlakové nádraží Bruntál nebo Rýmařov, dále linkovými autobusy,které mají přímý spoj Bruntál, nebo Olomouc. Skibus - Ostrava, Olomouc, Krnov.
Vybavení a služby
Hosté mají k dispozici samostatné patro (podkroví) s jídelnou, halou sloužící jako společenská místnost a vybavenou kuchyňkou k vaření. V ubytovacím objektu se nekouří! Mimo pokoj je 2x WC a 2x sprchovací kout. Je zde připojení WiFi. K uschově lyží a kol, slouží lyžárna. Parkování je v uzavřeném prostoru hned u objektu. V létě mohou hosté využít venkovní posezení u rybníčka s ohništěm, krbem, udírnou. Pro děti je pískoviště, houpačka, kuželky. Na zahradě je možno si postavit stan. Domací zvířata pouze mimo pokoje v lětě předsíň, nebo venku na zahradě.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
SKI Areál Kopřivná vzdálený 200 m,1 vlek 1400 m 6sedačka, škola lyžování a malý vlek, pro děti a mládež. SKI areal je využíván i v létě,pro turistiku a cyklo-turistiku. Okolní zimní střediska – Karlov (3km, 7 velkých vleků), Praděd (8km). Běžecké lyžování – přímo kolem objektu vedou běžecké trasy. Letní aktivity: Turistika: Praděd, Ovčárna, Švýcarna,Barborka, Bílá Opava. Malý a Velký Kotel-reservace (Malé a Velké mechové jezírko Rejvíz, Lázně Lipová, Jeskyně na Pomezí, Cykloturistika (místem probíhají značené cyklotrasy). Sběr hub a lesních plodů. Rybaření – pstruhová voda v místě, dále bílá voda, dobré podmínky pro rybaření na Slezké Hartě (20km). Koupání v rybníce (6km) a v otevřeném vyhřívaném koupališti Vrbno pod Pradědem (10km). Ostatní aktivity: Welnes bazén v Bruntále a Břidličné (16 km). Lázně Karlova Studánka (6 km) s možností masáží a dalších léčebných procedur. Krytý masážní bazén-vířivka, sauna, pára, Solná jeskyně. Termální koupele ve Velkých Losinách (40km směr Šumperk).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz