Ubytování v soukromí 138 - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování v soukromí 138

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Morávka se nachází v Hrubém Jeseníku nedaleko Karlové Studánky s nejvyšší horou Jeseníků Pradědem. Sněhová pokrývka je zde od prosince do počátku května. Jak se k nám dostanete: silnice Malá Morávka - Karlova Studánka v horní části bývalý obchod ""MÁJA"" (také zastávka autobusu), po 100 metrech vlevo u silnice poutač a ukazatel k chatám KOPŘIVNÁ a BRANS, hned odbočka vlevo a po 60 metrech vpravo se nachází ubytovací objekt č.p. 138 okrové barvy s dvěma modřínovými vchody(garáž a vchod) Autobusové spojení: zastávka linkových autobusů z Jeseníku, Přerova atd. 100 m od objektu (busy směr Karlova Studánka a Praděd) Vlakové spojení: vlakové nádraží Bruntál nebo Rýmařov, dále linkovými autobusy,které mají přímý spoj Bruntál, nebo Olomouc. Skibus - Ostrava, Olomouc, Krnov.
Vybavení a služby
Hosté mají k dispozici samostatné patro (podkroví) s jídelnou, halou sloužící jako společenská místnost a vybavenou kuchyňkou k vaření. V ubytovacím objektu se nekouří! Mimo pokoj je 2x WC a 2x sprchovací kout. Je zde připojení WiFi. K uschově lyží a kol, slouží lyžárna. Parkování je v uzavřeném prostoru hned u objektu. V létě mohou hosté využít venkovní posezení u rybníčka s ohništěm, krbem, udírnou. Pro děti je pískoviště, houpačka, kuželky. Na zahradě je možno si postavit stan. Domací zvířata pouze mimo pokoje v lětě předsíň, nebo venku na zahradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
SKI Areál Kopřivná vzdálený 200 m,1 vlek 1400 m 6sedačka, škola lyžování a malý vlek, pro děti a mládež. SKI areal je využíván i v létě,pro turistiku a cyklo-turistiku. Okolní zimní střediska – Karlov (3km, 7 velkých vleků), Praděd (8km). Běžecké lyžování – přímo kolem objektu vedou běžecké trasy. Letní aktivity: Turistika: Praděd, Ovčárna, Švýcarna,Barborka, Bílá Opava. Malý a Velký Kotel-reservace (Malé a Velké mechové jezírko Rejvíz, Lázně Lipová, Jeskyně na Pomezí, Cykloturistika (místem probíhají značené cyklotrasy). Sběr hub a lesních plodů. Rybaření – pstruhová voda v místě, dále bílá voda, dobré podmínky pro rybaření na Slezké Hartě (20km). Koupání v rybníce (6km) a v otevřeném vyhřívaném koupališti Vrbno pod Pradědem (10km). Ostatní aktivity: Welnes bazén v Bruntále a Břidličné (16 km). Lázně Karlova Studánka (6 km) s možností masáží a dalších léčebných procedur. Krytý masážní bazén-vířivka, sauna, pára, Solná jeskyně. Termální koupele ve Velkých Losinách (40km směr Šumperk).
TOPlist