Ubytování v soukromí 138

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: od 255 Kč za 7 nocí

1 noc 360 Kč/osoba/noc
2 noci 285 Kč/osoba/noc
3-4 noci 275 Kč/osoba/noc
5-6 nocí 265 Kč/osoba/noc
7 nocí 255 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!
Letní sezona - ceny
Ubytování: od 210 Kč/osoba/noc od 7 nocí

1 noc 300 Kč/osoba/noc
2 noci 250 Kč/osoba/noc
3-4 noci 230 Kč/osoba/noc
5-6 nocí 215 Kč/osoba/noc
7 nocí 210 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!
Další informace:
V době Vánočních svátku a Silvestra, minimálně 5 nocí, cena 350 Kč/osobu a noc. Ve vybraných termínech se objekt pronajímá pouze na 7 nocí a platba je za plnou kapacitu.
Možnost platby fakturou, např. příspěvek zaměstnavatele

Rekreační poplatek od 1.1.2020 pouze pro dospělé 21 Kč
Stravování
Kuchyňka, je plně vybavená. Po dohodě možnost snídaně. Po celou dobu pobytu, je zajištěn dovoz čerstvého pečiva, dle Vaší písemné objednávky, která je realizována další den v 6.30 až 7.30 hod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz