TOPlist

Ubytování v soukromí 138

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: od 255 Kč za 7 nocí

1 noc 360 Kč/osoba/noc
2 noci 280 Kč/osoba/noc
3-4 noci 270 Kč/osoba/noc
5-6 nocí 265 Kč/osoba/noc
7 nocí 255 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!
Letní sezona - ceny
Ubytování: od 200 Kč/osoba/noc od 7 nocí

1 noc 300 Kč/osoba/noc
2 noci 245 Kč/osoba/noc
3-4 noci 235 Kč/osoba/noc
5-6 nocí 220 Kč/osoba/noc
7 nocí 200 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!
Další informace:
V době Vánočních svátku a Silvestra, minimálně 5 nocí, cena 350 Kč/osobu a noc. Ve vybraných termínech se objekt pronajímá pouze na 7 nocí a platba je za plnou kapacitu.
Možnost platby fakturou, např. příspěvek zaměstnavatele

Rekreační poplatek 4 Kč/den ke každému RP je vydán kupon v ceně 15 Kč, který se zaplatí ubytovateli a použije ve stejné ceně, při platbě skipasu nebo v restauraci.
Stravování
Kuchyňka, je plně vybavená. Po dohodě možnost snídaně. Po celou dobu pobytu, je zajištěn dovoz čerstvého pečiva, dle Vaší písemné objednávky, která je realizována další den v 6.30 až 730 hod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz