Ubytování v Karlově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánový dům Orbit se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Karlov pod Pradědem (ČP. 154) v klidné části obce. Přímo u Ski areálu Pawlin (na sjezdovku dojete na lyžích).
Vybavení a služby
Nabízíme nově zrekonstruovaný apartmán 1+kk. Apartmán má plně vybavenou kuchyň (sklokeramická deska, trouba, lednice) a koupelnu (sprchový kout). Televize, WiFi zdarma. Podlahové vytápění a elektrické přímotopy. Prostorná šatní skříň. Restaurace v blízkosti 100 metrů. Možnost využití lyžárny (kolárny). Parkování zdarma přímo u objektu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází ve Ski aréně Karlov, která nabízí 12 km sjezdových tratí a 4 lanovkové sedačky. Ski Klobouk je 0,5 km od objektu a Ski areálu Kopřivná 1,5 km. V blízkosti je i půjčovna lyží. Nejbližší bazén se nachází v Karlové Studánce. V letních měsících se nabízí spousta cykloturistických tras. Obchod i bankomat se nachází ve vedlejší obci Malá Morávka. Podrobné informace najdete na webových stránkách: https://www.skikarlov.cz/
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz