Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na pomezí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem v klidném prostředí u lesa.

  Vybavení a služby

K rekreačnímu pronájmu můžete využít Domeček anebo ubytování Martin v rodinném domě.

V Domečku s kapacitou 7 osob je pro Vás připraven pokoj se čtyřmi lůžky, přistýlkou a dětskou postýlkou. V přízemí možnost spaní na rozkládací pohovce. V kuchyňce lednička, sporák, mikrovlnná trouba a varná konvice. Teplo v domečku si regulujete sami v prosklených kamínkách. Rohová vana s WC Vám dopřeje příjemnou relaxaci. K dovolené a příjemnému ubytování patří také zábava, kterou si můžete užít při hraní stolního tenisu, hraní šipek, popřípadě využít gril anebo ohniště k večernímu posezení. Potřebujete-li serfovat na vlnách internetu je Vám k dispozici Wifi. Pro děti máme připraveno pískoviště, houpačku a 3 metrovou trampolínu.

Objekt Martin nabízí tři pokoje po čtyřech lůžkách. Vybavená kuchyně ledničkou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou Vám poslouží k připravení občerstvení. Ubytování je vybaveno sprchovým koutem, 2 WC, společenskou místností s pohovkou a velkým stolem. Využít můžete venkovního posezení v pergole kde je dispozici gril (rošt nebo kámen) i ohniště. K dispozici Wifi internet.

DOMÁCÍ ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Najdete nás v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov. Domeček leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov. Horská obec Malá Morávka je spolu s Karlovem jednou z největších turistických a lyžařských oblastí v Jeseníkách. Ski centrum Malá Morávka-Karlov nabízí lyžování v 5-ti areálech, 5 sedačkových lanovek a sjezdové tratě všech obtížností. Do lyžařského střediska Ovčárna-Praděd lze dojet skibusem. Nejbližší lanovka je 600 m od ubytování (skiareál Myšák). V blízkosti ubytování najdete také upravenou a osvětlenou běžeckou stopu. Pro běžecké nadšence je připraveno kolem 90 km tras. V létě kromě turistiky můžete využít místní in-line a cyklookruh v Karlově, cyklostezky (cyklobusy), nebo navštívit muzeum Kapličkový vrch či pivní lázně. V provozu je i lanová dráha Kopřivná s bikeparkem a funparkem. V okolí stojí za zhlédnutí klimatické lázně Karlova Studánka, Praděd, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády, Bruntál (zámek,aquapark, Uhlířský vrch), Pradědova galerie v Jiříkově, přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vodní nádrž Slezská Harta, hrad Sovinec, Rabštejn, rašeliniště Rejvíz, zámek a ruční papírna Velké Losiny, lázně Jeseník…

Zpět


TOPlist
  Ubytování v domečku + Ubytování Martin
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování v domečku + Ubytování Martin
Ceník ubytování a stravování