Ubytování u Skřivánků, Ludvíkov, Jeseníky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení se nachází ve středu obce u řeky Bílé Opavy. Příjezd osobním autem po trase Olomouc - Bruntál - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov nebo po trase Opava - Krnov - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov nebo po trase Šumperk - Rýmařov - Karlova Studánka - Ludvíkov nebo po trase Polsko - Zlaté Hory - Vrbno pod Pradědem - Ludvíkov. Zastávka BUS v místě - Ludvíkov, pošta. Zastávka železniční ve Vrbně pod Pradědem (4km). V Ludvíkově zastávka cyklobusu-v zimě skibusu-(směr Jeseník, Javorník, Kouty nad Desnou viz. www.tourisms.cz). WGS-84:50°06'25.06"N, 17°20'30.35"E 50.106961062, 17.34176317
Vybavení a služby
Čtyři samostatná studia dvou až čtyřlůžková (max 16 lůžek) v nově zrekonstruované bývalé škole. Působivý interier doplněn fotografiemi světoznámého fotografa českého původu žijicího ve Francii Františka Zvardoně. Každé studio s vlastním kuchyňským koutem (el.vařič, chladnička, varná konvice, nádobí, utěrka) a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, umyvadlo). Centrální vytápění. Možnost úschovy lyží, kol. Pro nejmenší máme k dipozici postýlku. Na zahradě trampolínu a pískoviště. Možnost využití soukromé vinárničky. Posezení venku, možnost rozdělávání ohně. Využívané i pro malé rodinné oslavy, firemní akce. Nástup po 14.hodině, pokud se klient nedohodne jinak.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obec Ludvíkov poskytuje ideální podmínky pro rodinnou i individuální rekreaci v létě i v zimě. V létě možnost turistiky, cyklotrasy. Cca 250 m od penzionu nově otevřené sportovní a wellness centrum s umělou lezeckou stěnou (5 obtížností), squash, 3 sauny (BIO, finská, parní), vnitřní bazén, Whirlpool, chrlič. V zimě -lyžařský vlek a snowtubing u objektu, ideální trasy pro běžkaře, lyžařské vleky na Pradědu (12km), ve Vrbně pod Pradědem a v Ludvíkově, oba vleky s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Multifunkční hřiště s umělým povrchem (10m). V obci paintball. Bowling 4 km ve Vrbně p. Pr. Relaxační centrum v lázních Karlova Studánka - relaxační bazén, sauny, solná jeskyně, umělá pláž. Možnost zajištění léčebných procedur v lázních Karlova Studánka, masáží přímo v místě, v blízkosti objektu 6 stylových restaurací a hospůdek s výbornou kuchyní. Možnost relaxačního plavání, masáží a perličkových koupelí v lázních Jeseník (30km)a Karlova Studánka(4km). Turisticky zajímavá cílová místa - Rešovské vodopády, jeskyně, zámky Bruntál s originálním interiérem a Velké Losiny, manufaktura na výrobu ručního papíru ve Velkých Losinách, komplex stratovulkánů, rašeliniště Rejvíz, možnost jízdy na koních v okolních stájích, soukromé Hubertovy jízdy.
TOPlist