Ubytování U Sedlářů - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování U Sedlářů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází ve velmi pěkném prostředí v okrajové části Karlovy Studánky, zvané Lesná. Parkování možné přímo u domu. Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky (200m). Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem.
Vybavení a služby
Objekt je rozdělen na dvě části. První část jsou 2x2, 3x3, 1x4 lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní kuchyňku (2 plot. el. vařič, varná konvice, nádobí, lednice), TV, WC + sprchový kout a samostatnou regulaci vytápění. Druhá část jsou 1x2 a 3x5 lůžkové pokoje, které mají společnou kuchyň (el. sporák s troubou, varná konvice, nádobí), společenskou místnost + 1x TV. Každý pokoj má vlastní TV a lednici. Objekt dále nabízí 2x lyžárnu a 1x úschovnu kol, popř. kočárků. Poskytujeme možnost venkovního posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: Možnost pěší turistiky a cykloturistiky(Hrubý Jeseník), 150 m od objektu jsou tenisové kurty. Možné jsou celoroční lázeňské procedůry v lázních Karlova Studánka (cca 500m), dále je možnost navštěvovat fitnescentrum. V blízkém okolí se nachází krytý bazén (Bruntál nebo Česká Ves) a koupaliště (Vrbno p. Pradědem). Zimní aktivity: K objektu patří provoz vleku (60m od objektu) - délka sjezdovky 300m, převýšení 60m, typ vleku Tatrapoma P, technické zasněžování, mechanické úpravy, osvětlení pro večerní lyžování. Lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Běžkařům doporučujeme využití turist. lyžařských cest. Další vleky v okolí: středisko Ovčárna – Praděd 1330-1450m.n.m. (6 lyž. vleků), možnost využití běž. tras, spojení kyvadlovou dopravou. Malá Morávka - Karlov (dostupnost cca 5km), Vrbno p. Pradědem (cca 8km), Červenohorské Sedlo (cca 30km), Ramzová (cca 40km).
TOPlist