Poloha a dosažitelnost

Rezervace ubytování se provádí na základě žádosti osoby (telefonicky, e-mailem nebo osobně) a je považována za potvrzenou (garantovanou) po dohodě s recepční (managerem) a zaplacení zálohy. V případě zrušení rezervace 14 dní před příjezdem. je záloha nevratná. V případě změny termínu pobytu, je bez sankce. Objekt se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, místní části Hubertov, 5 minut pěší chůze od centra a autobusové zastávky. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků. Příjezdová dostupnost od Bruntálu či Rýmařova, cílová stanice příměstské i meziměstské autobusové dopravy. Autobus: zastávka Karlova Studánka - zastávka Hubertus(50m). Vlak: Bruntál - dále autobusem (17km), Vrbno p. Pradědem - dále autobus (9km).

  Vybavení a služby

V nově postaveném objektu jsou k dispozici 4 pokoje se společnou kuchyní. Pokoje jsou vybavené a zařízené novým nábytkem. Pokoje jsou 1x dvoulůžkový, 2x dvoulůžkové (+ možnost přistýlky) a jeden velký dvoulůžkový se dvěma přistýlkami. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a televizi. Kuchyň je plně vybavená a připravená k vaření. Součástí kuchyně jsou také varné konvice, mikrovlnná trouba, lednice. Dále je k dispozici lyžárna a je zde možnost úschovy kol.< WE DO SPEAK ENGLISH > Velká garáž pro motorkáře k dispozici zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty, sportovní využití v místě - lyžařský vlek (200m), tenisové kurty (200m), tělocvična. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6km). Vynikající podmínky pro rekreaci a sportování - turistika, horská turistika, cykloturistika, lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, skialping, klimatické lázně, možnost zakoupení procedur v lázních. Petang

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Rohelů Karlova Studánka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Rohelů
Ceník ubytování a stravování