Poloha a dosažitelnost

Vážení návštěvníci, zveme Vás do malé a klidné obce Dolní Věstonice. Mimo úchvatné přírody, vinic, vinných sklepů na Vás dýchne atmosféra dob dávno minulých. V archeologické expozici se setkáte s pravěkými lovci i umělci, nad vesnicí se vypíná zřícenina hradu Děvičky i nejvyšší vrchol Pálavy Děvín. Také v nedalekém okolí naleznete skvosty architektury: V Mikulově Svatý kopeček a zámek,uprostřed vodní hladiny mušovský kostel a o několik kilometrů jižněji téměř 200 km2 rozsáhlý Lednicko valtický areál s naučnými i turistickými stezkami. Unikátní skleník, zámky v Lednici a Valticích, Randes vous, Apollonův chrám, Minaret, Janohrad, chrám Tří grácií, kaple sv. Huberta, Hraniční zámeček, zámeček Pohansko, Lovecký zámeček a další jsou zárukou zajímavých informací a skvostné podívané.

  Vybavení a služby

Vybavení chaty: 2 čtyřlůžkové pokoje v podkroví, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, vybavená kuchyně - mikrovlnná trouba, varná konvice, plynový sporák s troubou, lednička, jídelna, společenská místnost s BTV, terasa s posezením, zahrada, zahradní krb oplocený zatravněný pozemek s parkovištěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí vodní sporty - Novomlýnské nádrže, aquapark cykloturistika, pěší turistika, hojnost historických památek, vinařská stezka, vinné sklepy, rybaření ...

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Ředinů Dolní Věstonice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Ředinů
Ceník ubytování a stravování