Pronájem U Kostků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v Loučné nad Desnou, Filipová 46, v údolí pod Červenohorským sedlem.
Vybavení a služby
V přízemí je plně vybavená kuchyň, mikrovlná trouba, varná konvice, lednice, elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou, nádobí, 1x4 lůžkový pokoj, 1x3 lůžkový pokoj, WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem, prostorná verand, se stolním fotbalem. V patře je velká společenská místnost, sedací souprava, jídelní stůl se židlemi, krb (dřevo do krbu za poplatek), BTV, satelit, plně vybavená kuchyň, varná konvice, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, 4plotýnková sklokeramická varná deska, WC, koupelna s vanou, 1x4 lůžkový pokoj, 1x2 lůžkový pokoj, dětská krmící židlička, nočník, POSTÝLKA, chodítko. V létě je k dispozici zastřešený balkon s nábytkem. Na zahradě je nafukovací bazén v letní sezóně, 4 houpačky, pískoviště, posezení s možností opékání buřtů, basketbalový koš, ruské kuželky, velká krytá pergola s krbem, lávovým kamenem, grilovacím roštem, udírnou a nábytkem ze dřeva, velká trampolína, šipky, STOLNÍ FOTBAL, badminton. Velká oplocená zahrada je vhodná ke hrám pro děti.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně Kouty nad Desnou, , zámek, ruční papírna, lázně ve Velkých Losinách, ZOO koutek Rapotín, mechové jezírko Rejvíz, Relax centrum - bowling, fitcentrum, fotbalové hřiště, tenisové hřiště, minigolf, paintbal, velké oplocené dětské hřiště, rybolov i bez rybářského lístku na Rybářské baště, minikáry, aquapark s tobogánem v Šumperku. Nově opravený zámecký park, cyklotrasy, trasy pro pěší turistiku, houbaření. V zimní sezóně lyžařská střediska, večerní lyžování, zasněžování, servisní služby pro lyžaře, půjčovny lyží, lyžařská škola, veškeré vybavení. Lyžařský areál Kouty nad Desnou, se 6ti sedačkovou lanovkou, sjezdovky dlouhé přes 2000m, s veškerým zázemím, areál má paramety pro konání světového poháru v lyžování. 3km od chalupy nově otevřen TERMÁLNÍ PARK s devíti bazény vnitřní i venkovní/, s léčivou termální sirnou vodou, rozkládající se na ploše 1495m2, tobogán, brouzdaliště pro děti, atd. Mimo zimní sezónu střediska nabízejí program pro vyžití návštěvníků hor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz