Poloha a dosažitelnost

Zveme Vás do našeho ubytovacího zařízení, které najdete v horní klidné části lázeňské obce Karlova Studánka na Hubertově. Do centra je to asi 5 minut pěší chůze. Autobusová zastvka je vzdálena 100m. Karlova Studánka je východiskem pro sportovní aktivity v blízkém okolí a také v oblasti Pradědu 10km vzdálené nejvyšší hory Moravy a Slezska. Příjezdová dostupnost buď osobním autem až na místo nebo autobusem či vlakem do Bruntálu a odtud autobusem do Karlovy Studánky (20-30km podle druhu spoje), kde jsou 2 zastávky, nejblíž je zastávka Hubertus. Dá se také dojet vlakem až do Vrbna pod Pradědem a dále autobusem (9km). Některé autobusové spoje od Olomouce nebo Jeseníku mají zastávku přímo v Karlově Studánce. GPS sořadnice N50°04´31.9´´, E17°17´57.7´´

  Vybavení a služby

Nově nabízíme apartmá pro 3 až 4 osoby. Apartmá je uzpůsobeno pro osoby na vozíku. Jedná se o dvě místnosti - vybavenou kuchyň a pokoj se třemi lůžky a rozkládacím gaučem. Z pokoje je vstup na zastřešený balkon se vstupem do zahrady. Dále nabízíme 3 pokoje. V přízemí je dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a třílůžkový pokoj. V obou pokojích jsou vybavené minikuchyňky, lednice a varné konvice. Na pokojích jsou samostatné koupelny (sprcha, WC), dále televize a zásuvky na připojení k internetu. Třetí pokoj, dvoulůžkový apartmánek s přistýlkou je v patře. Má velkou samostatnou koupelnu (WC, vana). Na pokoji je lednice, připojení k interetu přes WiFi. Možnost vaření je omezená - malý kuchyňský koutek před apartmánkem (jednoplotýnkový vařič, varná konvice a základní nádobí). U objektu je uzamykatelná lyžárna-kolárna, parkoviště osvětlené pouličním osvětlením před okny, možnost zapůjčení venkovního grilu, k dispozici venkovní teráska před vchodem. Můžete využít rad a služeb horského průvodce a po domluvě masérských služeb přímo v objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Karlova Studánka a blízké okolí je východiskem pro turistiku, sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding a skialpinismus. V lázních se pořádají různé kulturní a společenské akce pro lázeňské a rekreační hosty. Sportovní využití v místě - lyžařský vlek (500m), tenisové kurty (500m), v lázních je tělocvična a možnost zakoupení procedur. Do atraktivní oblasti Pradědu, na Ovčárnu je dobré autobusové spojení.

Zpět


TOPlist
  Ubytování U Babičky Karlova Studánka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování U Babičky
Ceník ubytování a stravování