Ubytování Na vejminku v Podkrkonoší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se v překrásném údolí pod Jestřebími horami, které Karel Čapek nazval "Krakonošovou zahrádkou"! Svou výhodnou polohou nabízí skvělé východisko na cesty do Krkonoš, na prohlídku Babiččina údolí, na koupání v nádrži Rozkoš, toulání po Adršpachu či po Broumovských skalách. Na své si tu přijdou jak lyžaři, běžkaři, tak cyklisti, turisté,horolezci, houbaři, nebo milovníci kultury, neboť právě z tohoto kraje pochází velikáni naší kultury - bratři Čapkové, Božena Němcová a Alois Jirásek.
Vybavení a služby
Kapacita vejminku je 4 osoby. V přízemí je chodba se schodištěm, koupelna se sprchovým koutem a kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem, v podkroví je pokoj na spaní. Vybavení: 3 postele (povlečené), rozkládací gauč s pohodlným spaním, TV, el. dvouvařič, remoska, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba. K dispozici internetové wifi připojení. Vytápění je plynové.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
K dispozici je venkovní ohniště, grill, soukromé travnaté hřiště, potůček, posezení pod stříškou pro kuřáky, parkovací místo. Stravování je možné i v nedaleké restauraci (2 min. chůze). Obchod s potravinami je vzdálen 180 m. Chalupa se nachází na okraji obce pod strání s lesem. Kousek od chalupy je lyžařský vlek (150m). Další lyžařské vyžití je možné v blízském okolí - (Petříkovice, Radvanice, Černá Hora). Koupání na přehradě Rozkoš, rybnících Špinka a Brodský u Červeného Kostelce nebo na koupalištích v Náchodě, Malých Svatoňovicích, Jaroměři a Trutnově (vyhřívaný bazén). Kryté bazény jsou v Trutnově a Náchodě a v Kudowa Zdroj v Polsku. Mezi turistické zajímavosti v nejbližším okolí patří Adršpach, Hvězda, Jestřebí hory, Ratibořické (Babiččino) údolí, Peklo, Dobrošov. Zájemcům o kulturní památky lze doporučit zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Ratibořice, Opočno, barokní komlex Kuks, klášter Broumov. V okolí je síť cyklistických, běžeckých a běžkařských tras v Jestřebích horách a okolí.
TOPlist