Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Loučná nad Desnou. Autobusové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Loučné nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 200m od objektu. Vlakové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Loučné nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 400m od objektu. Parkovací místa přímo u ubytování.

  Vybavení a služby

Poskytujeme 3 apartmány s centrálním plynovým vytápěním. • APARTMÁN VELKÝ - vchod číslo 3, 3x dvoulůžková ložnice a 1x pětilůžková + rozkládací gauč v obývacím pokoji, krbová kamna, kuchyň s jídelnou, 2 koupely + 2 WC, TV. • APARTMÁN MALÝ - PŘÍZEMÍ - vchod číslo 4, 1x čtyřlůžková ložnice + rozkládací gauč v obývacím pokoji, krbová kamna, kuchyň s jídelnou, koupelna + WC, TV. • APARTMÁN MALÝ - PATRO - vchod číslo 4, 1x dvoulůžková ložnice + 2 rozkládací gauče v obývacím pokoji, kuchyň s jídelnou, koupelna + WC, TV. • V kuchyni je k dispozici veškeré potřebné vybavení, elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a lednice s mrazákem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Umístění v nadmořské výšce přes 650m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. Rekreace a služby v okolí Umístění v nadmořské výšce přes 650m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. Lyžování v místě, dva vleky různých délek kousek od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, množství kvalitních běžeckých stop v bližším či vzdálenějším okolí a samozřejmě lyžařský areál na Červenohorském sedle. Pro milovníky adrenalinových sportů je tu možnost paraglidingu na blízkém kopci Mravenec s příjezdovou cestou až na vrchol. V sousední obci Kouty nad Desnou, si můžete vyzkoušet hit letošní sezóny - horské minikáry. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, přes 100km oficiálních tras pro horská kola, houbaření v okolních lesích. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losin

Zpět


TOPlist
  Ubytování Bláhovi Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Bláhovi
Ceník ubytování a stravování