Ubytování Bláhovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Loučná nad Desnou. Autobusové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Loučné nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 200m od objektu. Vlakové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Loučné nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 400m od objektu. Parkovací místa přímo u ubytování.
Vybavení a služby
Poskytujeme 3 apartmány s centrálním plynovým vytápěním. • APARTMÁN VELKÝ - vchod číslo 3, 3x dvoulůžková ložnice a 1x pětilůžková + rozkládací gauč v obývacím pokoji, krbová kamna, kuchyň s jídelnou, 2 koupely + 2 WC, TV. • APARTMÁN MALÝ - PŘÍZEMÍ - vchod číslo 4, 1x čtyřlůžková ložnice + rozkládací gauč v obývacím pokoji, krbová kamna, kuchyň s jídelnou, koupelna + WC, TV. • APARTMÁN MALÝ - PATRO - vchod číslo 4, 1x dvoulůžková ložnice + 2 rozkládací gauče v obývacím pokoji, kuchyň s jídelnou, koupelna + WC, TV. • V kuchyni je k dispozici veškeré potřebné vybavení, elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a lednice s mrazákem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Umístění v nadmořské výšce přes 650m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. Rekreace a služby v okolí Umístění v nadmořské výšce přes 650m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. Lyžování v místě, dva vleky různých délek kousek od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, množství kvalitních běžeckých stop v bližším či vzdálenějším okolí a samozřejmě lyžařský areál na Červenohorském sedle. Pro milovníky adrenalinových sportů je tu možnost paraglidingu na blízkém kopci Mravenec s příjezdovou cestou až na vrchol. V sousední obci Kouty nad Desnou, si můžete vyzkoušet hit letošní sezóny - horské minikáry. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, přes 100km oficiálních tras pro horská kola, houbaření v okolních lesích. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losin
TOPlist