TOPlist

U Spálené čočky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování na malé rodinné farmě se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 580 m.n.m. Okolní kopce dosahují výšek 800-970 m.n.m. Šumavské středisko Železná Ruda je vzdušnou čarou vzdáleno 18km. Ubytování se nachází v malé obci v blízkosti lesa - klidné místo. Ubytování je dostupné autem, možnost parkování u domu. V zimě se příjezdová cesta udržuje pluhováním a solením. Nacházíme se trase Klatovy - Železná Ruda - cca 20km od Klatov.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech. Větší apartmán pro 4-5 osob s vybavenou kuchyňkou - sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, s koupelnou a WC, TV. Menší apartmán pro 3-4 osoby s koupelnou, WC, lednicí, rychlovarnou konvicí, nádobím. Větší apartmán je vybavený jídelním stolem, posezení s křesílky, kachlovými kamny a balkónem s krásným výhledem na okolní louky a lesy. Ubytování je vytápěno kombinovaně - částečný rozvod automatického vytápění, elektrické radiátory, kachlová kamna. Vhodné k ubytování např. dvou rodin s dětmi. Venku na zahradě možnost opékání buřtů, masa na venkovním ohništi. V případě zájmu možnost ukázky chovu hospodářských zvířat - králíci, slepice, ovce, krávy. Možnost zapojení se do krmení zvířat nebo jiných prací na farmě. Po předchozí domluvě možnost prodeje zemědělských produktů - králík, vejce, klobásy, jateční jehňata.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stopadesát metrů od ubytování je rybník vhodný ke koupání. Lesy vhodné k houbaření. V blízkém okolí (10km) se nachází kulturní památky - hrad Klenová, zámek Velhartice. Okolí vhodné k cykloturistice, pěší turistice. V zimě upravené běžecké tratě - vzdálené cca do 15km (25 min. autem) - Nová Hůrka. Nejbližší sjezdové lyžování na Javorné u Čachrova - cca do 10km (15 min. autem)- 2 menší lyžařské vleky a dětská lyžařská školička. Větší lyžařské vleky ve skiareálu Špičák na Železné Rudě (cca 20km), případně německý lyžařský areál Velký Javor (cca 40km). Nejbližší obchod s potravinami vzdálený 1,5km a 4km. Drobné občerstvení ve Strážově na koupališti. Nejbližší restaurace - 10km - směr Železná Ruda, dále V Běšinech (10km), dále v Nýrsku, Klatovech (20km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz